X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Dolegliwości po poronieniu
Odpowiedz

Dolegliwości po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MoniaCudn955 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 kwietnia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem kilka dni po łyżeczkowaniu, jednak od wczoraj zauważyłam że mam trudności z wypróżnianiem się. Czuje wtedy ogromny ból brzucha… czy któraś z Was tak miała, co pomagało? Wizytę kontrolną mam za 3 tygodnie, ale niewiem czy nie umówić się wcześniej bo jest to nie do zniesienia :(

  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam podobnie ale to się zdarzyło tylko jeden raz. Nigdy nie rodziłam bo to była moja pierwsza ciąża ale to było coś podobnego, jak mówią o pierwszym wypróżnieniu po porodzie. Kilka dni bolał mnie brzuch, bardziej jelita ale nie byłam w stanie się wypróżnić więc nie tego na siłę ale po kilku dniach uznałam że to nie zdrowe i „zmusiłam się” i to było okropne. Bardzo bolał mnie brzuch w trakcie. W łazience siedziałam chyba z 40 min jak nie więcej. Ale to był tylko jeden raz. Później juz wypróżnianie wróciło do normy.

  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 19 kwietnia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też po łyżeczkowaniu bolał brzuch w wc ale i np gdy się zbyt najadłam. Do tego stopnia, że wypadały mi z rąk sztućce. To jest przejściowe - u mnie trwało 2tyg aż wypadł mi większy skrzep a brzuch czułam, że jest zagojony. Twój organizm się oczyszcza a ponadto po łyżeczkowaniu masz pełno ran. Trzeba odczekać.

    Ja teraz jestem po poronieniu samoistnym (w domu) i mam podobnie w wc, z tym że porównując do łyżeczkowania to mniejszy ten ból i rzadszy ale i tak wygina. Jak bardzo mnie boli to biorę pyralginę.

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ