X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Drugie poronienie
Odpowiedz

Drugie poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiolka123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 października 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich jestem tutaj nowa pisze żeby się trochę pożalić a może czegoś nowego się dowiedzieć czy podnieść na duchu. Zacznę od początku przez rok z mężem staraliśmy się o dziecko z końcem marca poroniłam w 8 tygodniu ciąży i miałam zabieg łyżeczkowania nie było łatwo się podnieść ale nie oszukujmy się żadnej z nas nie jest łatwo ale nie zraziło mnie to do dalszych starań 3 miesiące przerwy według zaleceń i w lipcu zaczęliśmy się starać od nowa gdy dostałam zielone światło od lekarza w tym miesiącu spóźniała mi się miesiączka ( mam bardzo nieregularne miesiączki ale nie były dłuższe niż 36 dniowe cykle ) i 9 października zrobiłam test wyszła mi blada druga kreska ale była wielka radość która nie trwała długo bo następnego dnia 10 października zaczęłam krwawić więc czar prysł przez cały tydzień kolejne testy ponieważ naiwnie miałam nadzieję że mam szansę mimo że lekarz powiedział że poroniłam testy wychodziły pozytywne i były bardziej widoczne nie wierzyłam więc pytałam męża czy widzi to i potwierdził w piątek 15 października wynik beta 38.7 ale w poniedziałek 18 wynik spadł już do 24.60 więc wszystkie nadzieję już prysły. Dwa poronienia za mną i nie mam pojęcia co dalej robić w poniedziałek wizyta u lekarza ale z tego co słyszałam to badania robią dopiero po 3 poronieniu nie mam pojęcia czemu nie mogę utrzymać ciąży. Dodam że nie mam jeszcze dzieciątka. Ktoś miał podobnie i wszystko się udało ? Bo jestem załamana i tracę nadzieję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2021, 19:24

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 19 października 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ogrom dziewczyn w takiej sytuacja jak Ty... musisz porozmawiać na początek ze swoim ginekologiem,bo badań można robić mnóstwo...

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 20 października 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2022, 10:53

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 października 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola, znajdź też dobrego lekarza, który się zaangazuje itp. Czasami poronienia mogą mieć różną przyczynę, czasami mają wspólny mianownik. Czasami też droga do macierzyństwa jest dłuższa (niestety) dla niektórych. Tu na forum jest wiele ciekawych wątków i można wiele się dowiedzieć. Nie poddawaj się w staraniach 😘

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 24 października 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolka123 wrote:
    Witam wszystkich jestem tutaj nowa pisze żeby się trochę pożalić a może czegoś nowego się dowiedzieć czy podnieść na duchu. Zacznę od początku przez rok z mężem staraliśmy się o dziecko z końcem marca poroniłam w 8 tygodniu ciąży i miałam zabieg łyżeczkowania nie było łatwo się podnieść ale nie oszukujmy się żadnej z nas nie jest łatwo ale nie zraziło mnie to do dalszych starań 3 miesiące przerwy według zaleceń i w lipcu zaczęliśmy się starać od nowa gdy dostałam zielone światło od lekarza w tym miesiącu spóźniała mi się miesiączka ( mam bardzo nieregularne miesiączki ale nie były dłuższe niż 36 dniowe cykle ) i 9 października zrobiłam test wyszła mi blada druga kreska ale była wielka radość która nie trwała długo bo następnego dnia 10 października zaczęłam krwawić więc czar prysł przez cały tydzień kolejne testy ponieważ naiwnie miałam nadzieję że mam szansę mimo że lekarz powiedział że poroniłam testy wychodziły pozytywne i były bardziej widoczne nie wierzyłam więc pytałam męża czy widzi to i potwierdził w piątek 15 października wynik beta 38.7 ale w poniedziałek 18 wynik spadł już do 24.60 więc wszystkie nadzieję już prysły. Dwa poronienia za mną i nie mam pojęcia co dalej robić w poniedziałek wizyta u lekarza ale z tego co słyszałam to badania robią dopiero po 3 poronieniu nie mam pojęcia czemu nie mogę utrzymać ciąży. Dodam że nie mam jeszcze dzieciątka. Ktoś miał podobnie i wszystko się udało ? Bo jestem załamana i tracę nadzieję.
    Nie trać nadzieje ja poroniłam 4 razy po drugim razie wybrałam się do inmunologa. Robiłam dużo badań. I teraz już znam powód. I walczę dalej. Czasami jest ciężko ale...... czego się nie robi aby sięgnąć po marzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2021, 20:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ