Forum Poronienie gałki dopochwowe na poronienie Ile?
Odpowiedz

gałki dopochwowe na poronienie Ile?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka

Wysłany: 23 lipca 2014, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kiedy umarł mój synek (ciąża obumarla w 16tc) dostawalam przez tydzień w sumie ponad 40 gałek dopochwowych na wywołanie krwawienia. Czy któraś z was dostawala podobne? W jakiej ilości? Martwi mnie ze tak dużo. Może przez lekarzy je "przedawkowalam" i dlatego nie mogę zajść w ciążę? Oczywiście nie zadzialaly. Potem była oksytocyna też nie i w końcu wyciągnęli dzidzie na siłę bo nie krwawilam. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii??
    ktos cos?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 21:31

Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego