X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie gałki dopochwowe na poronienie Ile?
Odpowiedz

gałki dopochwowe na poronienie Ile?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 23 lipca 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kiedy umarł mój synek (ciąża obumarla w 16tc) dostawalam przez tydzień w sumie ponad 40 gałek dopochwowych na wywołanie krwawienia. Czy któraś z was dostawala podobne? W jakiej ilości? Martwi mnie ze tak dużo. Może przez lekarzy je "przedawkowalam" i dlatego nie mogę zajść w ciążę? Oczywiście nie zadzialaly. Potem była oksytocyna też nie i w końcu wyciągnęli dzidzie na siłę bo nie krwawilam. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii??
    ktos cos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 21:31

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ