X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ginekolog odrazu wysłał mnie do szpitala żeby usunąć.
Odpowiedz

Ginekolog odrazu wysłał mnie do szpitala żeby usunąć.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milena0011 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 sierpnia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuj / Edytuj / Zgłoś
    Cześć. Jest to moja pierwsza ciąża więc wszystkiego się uczę. Około 3 tygodnie temu byłam u ginekologa. Beta(brak ciąży) USG pęcherzyk i płyn w zatoce Douglasa. Po 3 tygodniach wracam z wynikami 6,800, na USG ciąża. Według miesiączki 9 tydzień/ 6 tydzień według USG. Pani ginekolog wysłała mnie na usunięcie ponieważ nie widać czynności serca. Czytałam i słyszałam, że serduszko zaczyna bić u niektórych o wiele później, a różnica w tygodniach też nie jest nowością. Najbardziej zastanawia mnie fakt, że płód nie rozwija się, a 3 tygodnie temu nie było nic widać zarówno na USG i badaniach z krwi. W środę czeka mnie kolejne USG ale ja wierzę, że jest to młoda ciąża..

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1076 1215

    Wysłany: 2 sierpnia, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz możliwość skonsultowania z innym lekarzem?

    Na forum były naprawdę różne historie, przesunięte owulacje i były z tego ciąże.

    Milena0011 lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)


    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65

    KIR AA
    18.09 immunolog M. Lit.
  • Dominika08qq Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 2 sierpnia, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie udaj się na wizytę do innego ginekologa!!

  • Milena0011 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 sierpnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w poniedziałek powtórzę betę. W środę mam USG

  • Mischava Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 sierpnia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo podobna sytuacja.. ale ginekolog tylko wspomniala o tym (mowila tez, ze raz wyslala dziewczyne a pozniej sie okazało w szpitalu, ze bicie serca jest) Nie wiem czy chciala mi po prostu dodać otuchy ta historią.

    U mnie też pierwsza ciąża, OM miałam 6.06 (czyli niby 9t3d), 2 tyg temu bylam na USG, ciąża potwierdzona (CRL 3,5mm, 5,5yg, ale to USG bardzo niewyrazne), wczoraj byłam na drugim USG, (CRL 4mm, brak bicia serca) - w ogóle nie urosło, ale za to wyraźniej widać niz pierwsze USG... Dodatkowo od wczoraj dosłownie przed wizyta zaczęłam plamić na brązowo i cały czas tak jest.

    Moja ginekolog zleciła mi bete wczoraj i kolejna w poniedzialek. Wizyte mam w najblizszą środę.
    Wczorajsza beta: 16845.

    Przepłakałam cały dzien i noc.. generalnie przygotowuje się psychiczne na najgorsze.

    Jak u Ciebie sytuacja Milena? Wysyłam dużo ciepła

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ