Forum Poronienie Heparyna. Kiedy zacząć?
Odpowiedz

Heparyna. Kiedy zacząć?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moonloo Debiutantka

Wysłany: 2 maja 2018, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam zdiagnozowany zespół antyfosfopildowy, jestem po dwóch poronieniach. Lekarz powiedział że jak pojawi się pozytywny test to trzeba brać heparynę. Test wyszedł dzisiaj pozytywny ale lekarz nieobecny. Czy czekać do piątku czy kupić heparynę samodzielnie? Doradźcie proszę

• JJ. Ekspertka

Wysłany: 2 maja 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz receptę na heparynę ?
    Ja bym jak najszybciej brała. Mój lekarz kazuje mi przyjmować heparynę od owulacji - nie zaszkodzi a może pomóc.

JJ.

- 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017

- Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto
    - Przeciwciała przeciwjądrowe ANA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko endomysium - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko antygenom jajnika AOA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko antygenom łożyska - ujemne
    - Antykoagulatn toczna (LA) - ujemny
    - Wymazy DNA chlamydia trachomatis, mycoplasma hominis, mycoplasma genitalium, ureaplasma - ujemne
    - Cytologia - w porządku
    - Biocenoza pochwy - czysto

* euthyrox 50, 1/2 bromergon, glucophage, estrofen, luteina, miositogyn

...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka

Wysłany: 2 maja 2018, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem po poronieniu,zalecone od razu od pozytywnego testu brać co dnia,choć ja nawet wzięłam już po owulacji co trzeci dzien. Napewno nie zaszkodzi a może akurat coś to da

zem3anlis7huurhv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 maja 2018, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam od pozytywnego testu. Miałam akurat opakowanie w domu. Bez recepty raczej nie kupisz, chyba ze masz jakaś zaprzyjaźniona. Z jakiego miasta jesteś? Może ktoś by ci dał 2 zastrzyki?

• Moonloo Debiutantka

Wysłany: 3 maja 2018, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Jutro rano będę u lekarza i mam nadzieje że pokieruje co robić :)

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 6 maja 2018, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dwie szkoły
    Ja uważam że czasami bez heparyny ciężko d
    O zapłodnienie i lepiej Brac od owulacji

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Moonloo Debiutantka

Wysłany: 6 maja 2018, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już biorę zastrzyki. Zobaczymy czy to cokolwiek zmieni...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego