X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Hipestymulacja po poronieniu?!
Odpowiedz

Hipestymulacja po poronieniu?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 21 września 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piszę tu, bo wiem, że można na Was liczyć :)

    Poronienie stwierdzono u mnie 2.09 br. Miałam kilka dni delikatne krwawienie (mniejsze niż miesiączkowe), trochę skurczy. Na wizycie kontrolnej 9.09. u ginekolog (prywatnie) okazało się, że jeszcze pozostałości po poronieniu są jeszcze obecne w USG. Kazała czekać.
    Czekałam. Beta spada, ale nadal ani bóli, ani krwawienia.
    Dziś byłam na kolejnej wizycie u ginekolog i... powiedziała, że dziwne, ale doszło do hiperstymulacji. Mam 2 pęcherzyki po więcej niż 20mm.

    Jak to możliwe?! Nie miałam okresu. Nie brałam nawet kwasu foliowego! Tylko olej z wiesiołka, żeby skurcze macicy wywołać i nie trafiać na łyżeczkowanie. Nawet po sztucznej stymulacji Clo największy pęcherzyk miał 17 mm!

    Jak?! I czy można teraz starać się kolejne dziecko? Czy to nie będzie groziło kolejnym poronieniem?

    Powiedzcie, proszę, jak to możliwe? Czy miałyście podobne doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2021, 11:47

    rMQJp2.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm

    ⚠️ zaburzenia odżywiania ⚠️ depresja

    📍Warszawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ