X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Histeroskopia, zrosty, preparat przeciw zrostom
Odpowiedz

Histeroskopia, zrosty, preparat przeciw zrostom

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy histeroskopii (lub czyms podobnym) mialyscie zastosowany preparat przeciw zrostom? Pomogl?

    Moja historia: Mialam lyzeczkowanie po ciazy obumarlej w IX 2017, od okolo III 2018 miaam podejrzenie zrostow/polipow. A dokladnie lekarze albo NIC nie widzieli na usg, albo 'moze' cos bylo. Dla pewnosci(bo zaczynam niedlugo IVF) udalam sie na histeroskopie do szpitala. Wczesniej na wizycie w prywatnym gabinecie lekarz cos mowil o preparacie przeciwzrostowym (ze kosztuje 500-1000 ale on ma ten tanszy) ale potem przy zabiegu na smierc o nim zapomnialam a on nic nie mowil zeby taki preparat mi podal.
    Oprzytomnialam nastepnego dnia i zadzwonilam do lekarza - powiedzial ze nie podal bo w szpitalu nie mieli ale zebym przyszla prywatnie. Najwczesniej za 4 dni czyli 5 dnia po histero. Przyszlam, preparat zaaplikowany, dopiero w domu zaczelam czytac. Podobno zrosty pojawiaja sie juz 3-5 dni po operacji i preparat podaje sie W TRAKCIE zabiegu. Jest jakis sens podawac go 5 dni po? Jestem zalamana bo przeciez to ja nie dopytalam, nie wyczytalam wczesniej, nie poszlam do innego lekarza ASAP po ten preparat..
    Łudze sie ze moze nic jeszcze nie zdazylo urosnac zanim mi podal preparat a najwczesniej USG bede miec 4go w klinice. Obawiam sie kolejnej histeroskopii.

    A moze taki preparat to luksus a nie koniecznosc? ktos ma jakies doswiadczenia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ