X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Indukcja farmakologiczną a łyżeczkowanie
Odpowiedz

Indukcja farmakologiczną a łyżeczkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anaikays Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 lipca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, szukam osób, które miały podobnie.

    U mnie puste jajo płodowe wykryte w 6 tyg. obserwacja do 8tyg i w końcu decyzja o indukcji farmakologicznej. Pierwsza seria Arthrotec (w sumie 8 tabletek) nie zadziałała. Miałam mocne skurcze ale ani kropli krwawienia. USG - jajo nadal się trzyma. Wczoraj dostałam kolejną serię i … nadal nic. Kontrola dopiero w czwartek. Czy jest sens próbować trzeci raz czy to już pora na zabieg???

  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4417 8130

    Wysłany: 16 lipca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaikays wrote:
    Cześć, szukam osób, które miały podobnie.

    U mnie puste jajo płodowe wykryte w 6 tyg. obserwacja do 8tyg i w końcu decyzja o indukcji farmakologicznej. Pierwsza seria Arthrotec (w sumie 8 tabletek) nie zadziałała. Miałam mocne skurcze ale ani kropli krwawienia. USG - jajo nadal się trzyma. Wczoraj dostałam kolejną serię i … nadal nic. Kontrola dopiero w czwartek. Czy jest sens próbować trzeci raz czy to już pora na zabieg???
    Witaj,bardzo mi przykro 🫂🥺
    Ja miałam tabletki , po pierwszej serii mocne skurcze i cisza, zero plamienia, na nastepny dzień kolejne tabletki, mocniejsze skurcze i krwawienie dopiero w nocy ale oprócz tego wszystko było dalej w środku.. na drugi dzień rano i tak zabieg łyżeczkowania.. tabletki miały pomóc przed zabiegiem bo nie zawsze działają na każdego tak szybko.

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    •Clexane 0,4
    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    12.03-pęcherzyk 0,52 cm
    19.03- 0,24cm 🐻 i bije❤🍀
    28.03- 1,15cm❤
    09.04- 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- 7,25cm 🐻😍
    04.06- Franio ma 192 g 💙
    18.06- pierwsze ruchy 🥺❤ 19tc +0
    01.07- prenatalne II, 406 g 🐻❤
    05.07- 470g 🐻
    30.07- 724g 👶
    27.08- 1148g 👶
    02.09- III prenatalne, 1487 g ❤
    10.09- 1500 gram 🤔
    24.09- wizyta 8.20
    08.10- wizyta 10.20
  • Anaikays Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, dziękuję za odpowiedź. Napisze tutaj bo może ktoś kiedyś będzie szukał. U mnie 2 rundy z Arthrotec i żadna nie przyniosła krwawienia. Skończyło się zabiegiem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ