X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Infekcja drog moczowych a poronienie!
Odpowiedz

Infekcja drog moczowych a poronienie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 21 listopada 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry zakładam nowy wątek ponieważ nie znalazłam podobnego. Od bardzo dawna mam ten problem głównie związany z cewka moczową chodziłam po różnych lekarzach, brałam różne antybiotyki, dostawałam też leki na grzybice w końcu sama zrobiłam badania w tym kierunku i oczywiście nie mam żadnej grzybicy wynik ujemny. Ostatni ginekolog nie widział problemu stwierdził że kobiety w ciąży mają często zapalenie pekerza i że spokojnie mogę się starać o ciąże. 4 miesiące później byłam ww ciąży w 6tc objawy się nasiliły parcie na pęcherz i ciągnięcie w cewce moczowej poszłam do lekarza dostałam morular jedna saszetkę. Na usg w 7 tc okazało się że zarodek zatrzymał się w 6t2d zabieg miałam w 8tc😭badanie z szyjki na bakterie ujemny. Wybłagałam lekarza o leczenie na choroby przenoszone droga płciową tj chlamydia i ureaplasma mogą powodować takie objawy. Więc brałam przez trzy tygodnie niestety objawy nie ustąpiły nie wiem co dalej robić, może ktoś miał podobnie i podpowie jak sobie poradził?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 21:29

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 21 listopada 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Dzień dobry zakładam nowy wątek ponieważ nie znalazłam podobnego. Od bardzo dawna mam ten problem głównie związany z cewka moczową chodziłam po różnych lekarzach, brałam różne antybiotyki, dostawałam też leki na grzybice w końcu sama zrobiłam badania w tym kierunku i oczywiście nie mam żadnej grzybicy wynik ujemny. Ostatni ginekolog nie widział problemu stwierdził że kobiety w ciąży mają często zapalenie pekerza i że spokojnie mogę się starać o ciąże. 4 miesiące później byłam ww ciąży w 6tc objawy się nasiliły parcie na pęcherz i ciągnięcie w cewce moczowej poszłam do lekarza dostałam morular jedna saszetkę. Na usg w 7 tc okazało się że zarodek zatrzymał się w 6t2d zabieg miałam w 8tc😭badanie z szyjki na bakterie ujemny. Wybłagałam lekarza o leczenie na choroby przenoszone droga płciową tj chlamydia i ureaplasma mogą powodować takie objawy. Więc brałam przez trzy tygodnie niestety objawy nie ustąpiły nie wiem co dalej robić, może ktoś miał podobnie i podpowie jak sobie poradził?

    Na poczatku bardzo mi przykro z powodu Twojej straty...

    Robiłaś badanie moczu, posiew z moczu?

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 21 listopada 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak posiew ujemny a w ogólnym badaniu wychodziły bardzo liczne bakterie po ostatnim antybiotyku który był 3 tyg temu powtórzylam badanie moczu bakterii nie ma ale pieczenie cewki i częste oddawanie moczu zostało. Tak jak ja często odwiedzam toaletę to chyba nikt. Nie mam już na to siły.

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 21 listopada 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Tak posiew ujemny a w ogólnym badaniu wychodziły bardzo liczne bakterie po ostatnim antybiotyku który był 3 tyg temu powtórzylam badanie moczu bakterii nie ma ale pieczenie cewki i częste oddawanie moczu zostało. Tak jak ja często odwiedzam toaletę to chyba nikt. Nie mam już na to siły.

    Z tego co wiem to bakterie w moczu ogólnym wychodzą bardzo często i lekarze informują że to normalne.
    Może warto żebyś odwiedziła urologa? Jeżeli to już taka poważna sprawa? Na Facebooku działa grupa "Śrudmiąższowe zapalenie pęcherza" może tam zagladnij? Sama tam należę i już mnóstwo rad uzyskała bo też często mam stany zapalne.

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 22 listopada 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję na pewno zajrzę na fb. Dziś właśnie się wybieram do urologa bo tak się nie da żyć. A po drugie chce się starać o kolejna ciąże i strasznie się boję że jeśli tego nie wyleczę to skończy się jak poprzednio a tego już chyba nie wytrzymam.

    Aneta2506 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Dziękuję na pewno zajrzę na fb. Dziś właśnie się wybieram do urologa bo tak się nie da żyć. A po drugie chce się starać o kolejna ciąże i strasznie się boję że jeśli tego nie wyleczę to skończy się jak poprzednio a tego już chyba nie wytrzymam.

    Daj znać co Ci powiedział :)

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 24 listopada 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nic nowego się nie dowiedziałam. Z usg wynika że wszystko w porządku żadnych badań i leków nie zleciła kazała iść do neurologa i zrobić rezonas krekaslupa. Tak że straciłam tylko kasę i nic więcej. Ostatnio brałam antybotyk unidox i po nim jest znaczne lepiej choć jeszcze nie idealnie więc podejrzewam jakąś bakterie atypowa. Czytałam różne wypowiedzi że po wyleczeniu ureoplasmy objawy się jeszcze utrzymują. Chcę zrobić wymaz w tym kierunku tylko ze nigdzie w okolicy tego nie robią. Jest w diagnostyce takie badanie ale wysyłkowe i sam pobierasz wymaz i trochę się martwię czy aby wynik będzie wiarygodny jak to sama pobiorę 😔🤔

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 24 listopada 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko bardzo Ci współczuję i mam nadzieję że w końcu z tego wyjdziesz...
    Nic niestety nie doradzę bo pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ale trzymam kciuki.

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Hej nic nowego się nie dowiedziałam. Z usg wynika że wszystko w porządku żadnych badań i leków nie zleciła kazała iść do neurologa i zrobić rezonas krekaslupa. Tak że straciłam tylko kasę i nic więcej. Ostatnio brałam antybotyk unidox i po nim jest znaczne lepiej choć jeszcze nie idealnie więc podejrzewam jakąś bakterie atypowa. Czytałam różne wypowiedzi że po wyleczeniu ureoplasmy objawy się jeszcze utrzymują. Chcę zrobić wymaz w tym kierunku tylko ze nigdzie w okolicy tego nie robią. Jest w diagnostyce takie badanie ale wysyłkowe i sam pobierasz wymaz i trochę się martwię czy aby wynik będzie wiarygodny jak to sama pobiorę 😔🤔
    Musisz głęboko włożyć w cewkę ten patyczek. Będzie nieprzyjemnie, ale uważam, że jeśli coś ma wyjść to wyjdzie. Możesz też poprosić w diagnostyce o taki zestaw do wymazu z szyjki i zapisać się do ginekologa żeby pobrał wymaz i zanieść próbkę do laboratorium.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ