Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak długo rośnie beta HCG?
Odpowiedz

Jak długo rośnie beta HCG?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HemoMyszka Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 listopada 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, nietypowy post.
    Wiadomo, że słaby przyrost beta HCG raczej kończy się źle. Zastanawia mnie jak długo utrzymały się Wasze ciąże jeżeli beta słabo wzrastała?

    Jestem dzisiaj 6w4d.
    Moje bety:
    7.11 24
    9.11 102
    13.11 312
    14.11 418
    20.11 2260
    22.11 3305
    Wiadomo tyle, że pęcherzyk jest w jamie macicy, więc chociaż tyle ulgi, że nie ciąża pozamaciczna. Jestem już zmęczona tą sytuacją, bo nic z tego nie wyjdzie, ale na razie muszę czekać. Jak długo Wam przyszło czekać na rozwiązanie w tej sytuacji?

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 994 880

    Wysłany: 25 listopada 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie rosła cały czas, powoli, ostatecznie przekroczyłam 11 tys w dniu zabiegu. Pęcherzyk rósł, zaridek nie i nie było serduszka.
    Trzymam kciuki za Ciebie :*

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy

    20.07.2024 - 40+1 Jerzy 🥰
  • HemoMyszka Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 listopada 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś jakieś wspomaganie lekowe?

    Ja nic nie biorę i mam nadzieję, że to przyspieszy sprawę.

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 994 880

    Wysłany: 25 listopada 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, brałam wtedy progesteron.

    Kiedy masz wizytę? USG będzie i tak decydujące. Wiesz, różne sytuację już tutaj widziałam i nie każda historia kończyła się jak moja

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy

    20.07.2024 - 40+1 Jerzy 🥰
  • HemoMyszka Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 listopada 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie mam sztywnego terminu wizyty, umawiałam się z ginekologiem, że jakoś w przyszłym tygodniu się spotkamy.

    Roxie_eS a u Ciebie się skończyło prawie w 9 tygodniu, tak?

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 994 880

    Wysłany: 25 listopada 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Na wizycie w 6+1 był zarodek bez serduszka, ale ciąża wyglądała 5+6, więc mimo złej bety lekarz kazał czekać. Po około tygodniu pęcherzyk był większy, zarodek taki sam. Dał mi skierowanie do szpitala. W szpitalu natomiast uznali, że zarodek jest ciut większy niż napisał lekarz prowadzocy, beta rośnie, więc też kazali mi się wstrzymać jeszcze tydzień. Wówczas ponowili USG i zapisali mnie na zabieg, gdyż zarodek nadal nie miał tętna i przestal rosnąć.
    Sam zabieg wspominam bardzo dobrze, pobrano materiał do badania genetycznego i po wystąpieniu pierwszej miesiączki mogłam wrócić do starań.

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy

    20.07.2024 - 40+1 Jerzy 🥰
  • Inka Przyjaciółka
    Postów: 116 33

    Wysłany: 26 listopada 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie beta pięknie rosła do 4 tys, później przez tydzień przyrosty po 29, 18 % a później podskoczyła beta z 8 tys na prawie 12 tys (badałam co 2 dni) jutro mam usg wg OM 6+5 mam stresa już. Boję się pustego jaja :( na usg w 5+2 był tylko pecherzyk bez zarodka. Nie biorę żadnych leków, nie krwawię itp.

  • HemoMyszka Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 26 listopada 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka daj znać jutro po USG!
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ