X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak poprawić nasienie czy wynik jest zły
Odpowiedz

Jak poprawić nasienie czy wynik jest zły

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati8901 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po czterech biochemicznych i teraz puste jajo płodowe. Wyszła nieciekawa morfologia bontylko 1 procent prawidłowych plemników za to w całym nasieniu aż 292 mln plemnikow a ruch postępowy ok czy to może być przyczyną

  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 23 września 2022, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech partner zrobi rozszerzona morfologię, lacznie z fragmentacja, bo tak mając tylko te parametry to jak wróżenie z fusów;)
    U mojego męża podstawowa morfologia wychodziła ok, w granicach, dopiero po 3-4 latach starań wyszło, ze fragmentacja dna jest fatalna. Przyczyna były żylaki powrózka.
    Duża poprawa pozniej była po suplementacji oligobs i proxeed. Nie wiem czy obecnie sa dostępne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2022, 01:43

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ