X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Kariotyp - zespół turnera
Odpowiedz

Kariotyp - zespół turnera

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Dorek83 Przyjaciółka
  Postów: 81 21

  Wysłany: 9 marca, 09:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, odebrałam moje i męża badania kariotypu. U męża jest ok, ale u mnie wyszło "mos 45,X(1)/ 47,XXX(1)/46,XX(26)" obecność mozaikowego nieprawidłowego kariotypy żeńskiego, w jednej linii komórkowej z monosomią chromosomu X (4%), a w drugiej linii z trisomią chromosomu X (4%). Z internetu wyczytałam, że mam zespół turnera, ale nie mam żadnych objawów tej choroby, żeby lekarz nie zlecił badań to żyła bym w nieświadomości. Mam za sobą nie udane 3 inseminacje i 5 in vitro. i Czy któraś z Was może słyszała coś o tym? Czy jest szansa na ciąże?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ