X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Kiedy miesiączka po poronieniu samoistnym?
Odpowiedz

Kiedy miesiączka po poronieniu samoistnym?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julciaa14 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ostatnia miesiączkę miałam 09.01-13.01. od 16 do 24 stycznia cały czas plamiłam. Plus do swego duży ból. Najpierw lekarz stwierdził ból i plamienie owulacyjne. Po paru dniach plamienie implantacyjne. Na koniec poronienie samoistne.
    Od 31.01 do 07.02 było plamienie poronne. 12 stycznia konsultacja z ginekologiem. Stwierdził że wszystko dobrze, organizm się oczyścił i nie ma żadnego śladu. Mówił żeby czekać na miesiączkę i że można zacząć starania o ciążę odrazu. Starania odłożyliśmy bo strasznie przeżyłam. Narazie nie jestem gotowa by znów zajść w ciążę. Ale co z tym okresem? Czy już nie powinnam dostać ? Minęło sporo czasu...

  • Ania.x Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 3 marca, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Przykro mi, że Cie to spotkało.
    Standardowo miesiączka po poronieniu przychodzi do 6 tyg.
    Krawienie po poronieniu powinnaś traktować jako pierwszy dzień cyklu.
    Miałaś robioną betę już po poronieniu?
    Trzymaj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 21:09

    💔 06/23 Aniołek- 10 tydz.
    💔12/23 cb
  • Julciaa14 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 3 marca, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam betę 12 lutego. Była już poniżej 5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 21:29

  • Ania.x Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 3 marca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po poronieniu nasze organizmy dochodzą do siebie, więc te pierwsze cykle wyglądają różnie.
    Moje po poronieniu były długie. Dopiero po 3 miesiącach się uregulowały.
    Możesz zaczekać aż minie 6 tygodni, lub jeżeli stresuje Cie to, czujesz się niepewnie możesz skontaktować się z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 21:40

    💔 06/23 Aniołek- 10 tydz.
    💔12/23 cb
  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 4 marca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, po pierwszym poronieniu czekałam prawie 9 tyg a po drugim miesiączka była po 6tyg w obu przypadkach wszystko było ok z wynikami i oczyszczeniem. Jak się niepokoisz idź na kontrolę będziesz spokojniejsza 💜 trzymam kciuki za ponowne starania kiedy tylko będziesz gotowa ✊

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • Murilega Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 4 marca, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najczesciej było po 5-6 tygodniach ale w grudniu miałam przypadek podobny do twojego - tydzień krwawienia który wzięłam za okres plus po 3 dniach kolejny tydzień krwawienia podczas którego dowiedziałam się że to jednak poronienie było. W tym przypadku czekałam prawie 7 tygodni liczone od początku pierwszego krwawienia i 4-5 tygodni od spadku bety. Z rozmowy z lekarzem wynikało, że przy wolno spadającej becie cały proces może się wydłużyć, ale jak coś Cię niepokoi to warto porozmawiać z zaufanym lekarzem.

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁
    homozygota MTHFR c. 1286A>C
    heterozygota PAI-1
    ANA: typ ziarnisty (AC-2,4,5,13,14,29), 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
    Leki: Acard
  • Iza97 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 4 marca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze poronienie zaczęło się 19.10 krwawienie trwało do 11.11 - a miesiączkę dostalam 27.11 czyli tak jakby po niecałych 6 tygodniach

    Drugie poronienie zaczęło się 13.02 krwawienie trwało do 21.02 - o wiele krócej niż poprzednio
    Już od paru dni czuję zbliżającą się miesiaczke ale nadal czekam na nią .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ