Forum Poronienie Kiedy poronię????
Odpowiedz

Kiedy poronię????

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monikaplu Nowa

Wysłany: 9 lutego 2015, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy będziecie mi w stanie pomóc. Od początku: 26 stycznia zrobiłam test wyszedł pozytywny, potem drugi dla potwierdzenia- było to dzień przed spodziewaną @. 2 lutego byłam u lekarki, która stwierdziła 4-tyg ciążę- pęcherzyk miał 2mm. W stosunku do miesiączki ciąża o tydz młodsza. Kazała brać luteinę i zrobić betę. 4-lutego beta 105 a dwa dni później tylko 106,5. Kolejną wizytę mam 11 lutego- konsultowałam się w tym czasie z lekarką i powiedziała, że mogę już odstawić luteinę bo pewnie ciąża obumarła. Ja jednak zawsze mam cień nadziei. Cz któraś z Was miała podobną historię??? I jeszcze jedno pytanie po ilu dniach po odstawieniu luteiny mogę zacząć krwawić

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 20:00

monikaplu
  • kasiulek1201 Znajoma

Wysłany: 9 lutego 2015, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko jest stwierdzic kiedy zaczniesz krwawic moxe to byc jutro moze pojutrze wkazdym razie musisz czekac kazda inaczej przechodzi,ja na twoim miejscu luteiny narazie bym nie odstawiala lekarz po jednej wizycie i po dwuch betach twierdzi ze ciaza obumarla

kasik
  • monikaplu Nowa

Wysłany: 9 lutego 2015, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie odstawiłam. Ciągle mam jakąś nadzieję.

monikaplu
  • kasiulek1201 Znajoma

Wysłany: 10 lutego 2015, 06:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz tez bedac w ciazy lekarz tez nic nie widzial i zapisal mi leki na wywolanie ciazy no i okazalo sie ze okresu nadal nie ma po braniu lekow a bylo piekne malenstwo ktore widac na zdjeciu

kasik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego