X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Luteina po poronieniu
Odpowiedz

Luteina po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy tygodnie temu poronilam samoistnie. Na usg kontrolnym wszystko było ok i gin powiedziała, że możemy próbować dalej jeżeli czuje się gotowa bo widzi pęcherzyki. Przed zajściem w ciążę byłam w każdym cyklu na luteinie ze względu na niski progesteron. Dni płodne na pewno miałam w weekend bo czułam mocne kłucie w dole brzucha o wiele silniejsze niż przy poprzednich owulacjach. Nie wiem czy powinnam brać już luteine, czy dopiero w cyklu gdzie dostanę pierwszej @. Nie chciałabym rozwalić sobie cyklow, ale z drugiej strony boję się, że gdyby jednak sie udało to mogę mieć za niski progesteron. Nie wiem co robic

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno to Kopernik nie żyje :)

    A tak serio to owu potwierdza ciąża ewentualnie usg i monitoring a i nie zawsze bo nawet na usg wyłapać Np LUF
    Przez 4 lata miałam mnóstwo monitoringow i nie zawsze ból i śluz szedł z owulacja czasem była różnica kilku dni a czasem rzeczywiście się pokrywalo. Po poronieniu tym bardziej hormony szaleja.
    Jeśli mam coś podpowiedzieć to poczekaj na 1 miesiączkę idź na kontrolę i wtedy też porozmawiaj z lekarzem który wypisuje ci luteine i zna twoje cykle

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ