X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Łyżeczkowanie w bardzo wczesnej ciąży
Odpowiedz

Łyżeczkowanie w bardzo wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poroniłam w 3 tygodniu ciąży i miałam zabieg łyżeczkowania. Czytałam, ze w tak wczesnej ciązy raczej nie robi sie tego zabiegu, natomiast moj lekarz ( dodam, ze bardzo dobry lekarz) twierdzi, ze zabieg był konieczny ponieważ nie chce doprowadzic w przyszłosci do raka szyji macicy..sama nie wiem co o tym sadzić, to była moja pierwsza ciąża,nigdy nie rodziłam i boje sie ze łyzeczkowanie jednak jest szkodliwe..

    Iza
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam lyzeczkowanie w 11 tc ... być może chciał dokładnie oczyścić macice raczej nic złego nie powinno się dziać. Jestem rok po zabiegu ....

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie bój, skoro dobry lekarz to nie martw się wiedział co robi :) pozdrawiam.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mu zalezy na tym abym szybko zaszła w ciąze ( nawet był zły ze dopiero w wieku 30 lat staram sie o pierwsza ciaże) wiec wierze w to, ze bedzie dobrze..ale strach jest

    Iza
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Wiesz powiem Ci ,że wiek na pewno gra dużą rolę ale Ja Mam 21 lat i Jestem Mamą Aniołka, a teraz niedawno dowiedziałam się ,że w ciąży pozamacicznej. Także co Ma być to będzie wszystko na luzie jak to się mawia niczego się nie spodziewaj ,a będziesz to miała wiem wiem łatwo się mówi ☺Będzie dobrze !

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:36

    MagSz lubi tę wiadomość

  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A starałaś sie mimo zakazu lekarza czy jednak lekarz pozwolił Ci na dalsze starania? ja nie moge narazie sie przytulac przez 6 tygodni potem zobaczymy:( ale ja dłużej niz 2 miesiace chyba nie wytrzymam...

    Iza
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    Bezimienna lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:36

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie we wtorek miałam lyzeczkowanie i od czwartku cały czas boli mnie w krzyżacy nawet tabletki nie pomagają. ..to nie jest mocny ból ale nie przyjemny...proszę o pomoc

  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam w ogole bolu, tylko lekkie plamienie ktore po tygodniu przeszlo. Ja na twoim miejscu szybko skontaktowalabym sie ze lekarzem

    Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ