X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie MTHFR_667C>T i PAI-1 4G prośba o pomoc
Odpowiedz

MTHFR_667C>T i PAI-1 4G prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zaczarowana75 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny, mam pytanie, jestem kompletnie zdezorientowana i przestraszona. Po dwóch poronieniach postanowiłam szukać problemu. Pierwsze 8 tyg drugie w 11 tyg. Serduszka przestaly bic. Obydwie ciaze obumarłe. Zaczęłam od trombofilii i kariotypu. Z pakietu trombofilii wyszło mi MTHFR_667C>T Układ homozygotyczny - nieprawidlowy i PAI-1 4G układ heterozygotyczny - nieprawidlowy. Co to oznacza? Jakie są rokowania? Czy miał ktoś podobna sytuację i udało mu się urodzić zdrowego dzidziusia? Nie dostałam opisu a może ktoś byl w podobnej sytuacji.Co robić dalej?:((

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5162 4765

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana75 wrote:
    Kochane dziewczyny, mam pytanie, jestem kompletnie zdezorientowana i przestraszona. Po dwóch poronieniach postanowiłam szukać problemu. Pierwsze 8 tyg drugie w 11 tyg. Serduszka przestaly bic. Obydwie ciaze obumarłe. Zaczęłam od trombofilii i kariotypu. Z pakietu trombofilii wyszło mi MTHFR_667C>T Układ homozygotyczny - nieprawidlowy i PAI-1 4G układ heterozygotyczny - nieprawidlowy. Co to oznacza? Jakie są rokowania? Czy miał ktoś podobna sytuację i udało mu się urodzić zdrowego dzidziusia? Nie dostałam opisu a może ktoś byl w podobnej sytuacji.Co robić dalej?:((

    Przy tych mutacjach dwóch poronieniach i ciąży biochemicznej mam zalecenie od hematologa zeby w przypadku kolejnej ciąży od pozytywnego testu brać zastrzyki z heparyny + acard. Jest tu zresztą wątek poświęcony tym mutacjom.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Mamainprogress Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana75 wrote:
    Kochane dziewczyny, mam pytanie, jestem kompletnie zdezorientowana i przestraszona. Po dwóch poronieniach postanowiłam szukać problemu. Pierwsze 8 tyg drugie w 11 tyg. Serduszka przestaly bic. Obydwie ciaze obumarłe. Zaczęłam od trombofilii i kariotypu. Z pakietu trombofilii wyszło mi MTHFR_667C>T Układ homozygotyczny - nieprawidlowy i PAI-1 4G układ heterozygotyczny - nieprawidlowy. Co to oznacza? Jakie są rokowania? Czy miał ktoś podobna sytuację i udało mu się urodzić zdrowego dzidziusia? Nie dostałam opisu a może ktoś byl w podobnej sytuacji.Co robić dalej?:((

    Hej ja mam obydwie mutacje plus Protrombine II od owulacji biorę Heparynę 0.4. Także poroniłam w 8 tyg:(

    Mam nadzieje ze niedługo znów się uda :)

    Dużo siły 🥰

    Starania o ❤️ Od 2021 marzec
    1 ciąża - październik 2021 💔 7tc
    3 IUI - Lipiec 🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ