X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Mutacja czynnik V, MTHFR, PA-1
Odpowiedz

Mutacja czynnik V, MTHFR, PA-1

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania93 Koleżanka
    Postów: 51 33

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał taki przypadek? Czy jest szansa na donoszenie zdrowej ciąży?

    https://naforum.zapodaj.net/b4c25bfb258d.jpg.html

    Starania od 10.2019
    06.12.2019 7tc Aniołek (*)
    06.2020 poronienie
  • Megg Autorytet
    Postów: 388 279

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez mam podobne mutacje MTHFR_677C>T Układ heterozygotyczny i PAI-1 4G Układ heterozygotyczny
    Jestem
    Jeszcze świeża w temacie a wizytę u immunologa mam w przyszłym tygodniu wiec narazie nic nie pomogę ale tez chętnie sie dowiem :)
    Z tego co Czytalam na różnych forach to dziewczyny z tymi mutacjami zachodziły w ciaze i rodzily zdrowe dzieci :)


    3jgxs65gfbhupcu9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ