X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niedrożne jajowody po lyzeczkowaniu
Odpowiedz

Niedrożne jajowody po lyzeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 8 lutego 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w 2020r mialam łyżeczkowanie po obumarlej ciaży. W styczniu 2022 mialam badanie hsg - oba jajowody niedrozne. Udalo sie udroznic. Czy sa tutaj dziewczyny ktore po zabiegu lyżeczkowania mialy zatkane jajowody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2022, 15:35

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 293 52

    Wysłany: 8 lutego 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam również łyżeczkowanie, ale jajowodów jeszcze nie badałam. Również z chęcią się dowiem czegoś więcej na ten temat. Kamaaaa w jaki sposób udrożniono Ci jajowody? Poprzez samo badanie?

  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 8 lutego 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Miałam również łyżeczkowanie, ale jajowodów jeszcze nie badałam. Również z chęcią się dowiem czegoś więcej na ten temat. Kamaaaa w jaki sposób udrożniono Ci jajowody? Poprzez samo badanie?

    Tak mialam hsg - kontras z sola fizologiczna "wlewali" mi szczykawka.

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 293 52

    Wysłany: 8 lutego 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamaaaaa wrote:
    Tak mialam hsg - kontras z sola fizologiczna "wlewali" mi szczykawka.
    Czy te badanie dostępne jest na NFZ czy lepiej pójść prywatnie zrobić? Dobrze że jednak jest szansa na udrożnienie poprzez badanie. To wielka nadzieja ❤️ Teraz tylko zastanawiam się ile czasu należy czekać od laparotomii i łyżeczkowania do tego badania. U Ciebie widzę, że minęło sporo czasu.

  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 9 lutego 2022, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Czy te badanie dostępne jest na NFZ czy lepiej pójść prywatnie zrobić? Dobrze że jednak jest szansa na udrożnienie poprzez badanie. To wielka nadzieja ❤️ Teraz tylko zastanawiam się ile czasu należy czekać od laparotomii i łyżeczkowania do tego badania. U Ciebie widzę, że minęło sporo czasu.

    Zmienilam lekarza. Poprzedni ciagle mowil o hsg ale czekal az minie rok staran. Chcial mnie stymulowac i dopiero po stymulacji robic hsg- wg niego jak raz zaszlam w ciaze musze miec drozne- i tak mnie rok zwlekal.
    Ponoc na nfz mozna zrobic. Ale ja chodze do lekarzy prywatnie. Bo ci na nfz to porazka. Przyjsc jak bedzie Pani w ciazy. Raz bylam na nfz i odradzam. Koszt badania prywatnie u mnie bylo 600zl

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ