X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niejednorodne endometrium po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Niejednorodne endometrium po łyżeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KatNow86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 stycznia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W październiku po poronieniu miałam zabieg łyżeczkowania. W listopadzie po pierwszej miesiączce byłam na wizycie kontrolnej, w tym na USG. Wszystko było ok. Dzisiaj miałam USG (monitoring cyklu) i wynik badania to niejednorodne endometrium -13,4 mm - 11 dzień cyklu. Umówiłam się do lekarza, ale obawiam się, że oszaleję do tego czasu. Ktoś miał podobnie?

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 206 163

    Wysłany: 12 stycznia, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Podejrzewałyśmy zrosty. Na następnym usg, po drugiej miesiączce od łyżeczkowania, endometrium już się złuszczyło u jest ładne, jednorodne. Może u Ciebie będzie podobnie?

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KatNow86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 stycznia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina 1111 u mnie po łyżeczkowaniu (po miesiączce w listopadzie) było ok. W grudniu ze względu na Święta, brak innych objawów itd. też było ok. A teraz poszłam potwierdzić owulację - endometrium niejednorodne. Właśnie jadę na USG i konsultację (wczoraj było tylko USG). Lekarz na teleporadzie powiedział, że może to być wynik zmian hormonalnych i żeby normalnie się starać.

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 206 163

    Wysłany: 12 stycznia, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na pierwszym usg niby też ok a na drugim niejednorodne. Ale by robione na różnych sprzętach, moze ten drugi był bardziej czuły. Trzymam kciuki za dobre wieści po usg!

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KatNow86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 stycznia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie - lekarz powiedział że gdyby się nie zasugerował opisem poprzedniego ginekologa to by napisał, że jest w normie. Ostatecznie, tylko dlatego, że wiedział o wczorajszym wyniku zapisał w opieie dziejszego USG nieco niejednorodne. Powiedział że to nie jest polip i nie mięśniak, może ze względu na dzień cyklu taki obraz. Pęcherzyk 22 cm, prawie do pęknięcia. Testy owulacyjne szaleją. Clearblue fioletowym buźka - więc będę działać.

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 206 163

    Wysłany: 17 stycznia, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super wieści! Powodzenia!

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ