X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niepowodzenia lub ciaze biochemiczne
Odpowiedz

Niepowodzenia lub ciaze biochemiczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella1290 Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 13 października 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Od jakiegos czasu staram sie o dziecko, najpierw mialam ciaze biochemiczna, poronienie w 6 tyg, po niej 3 niepowodzenia, 2 cykle i obecny cykl niby dopiero 24dc ale juz wiem ze nic z tego...
    Moj maz 6 lat temu mial chorobe immunologiczna krwi jakas niedokrwistosc autoimmumohemolityczna z przexiwcialami typu cieplego, bral encorton, teraz nie bierze juz lekow, czy ktos sie orientuje czy to moze miec wplyw na plodnosc? Nie wiem juz co robic, po prostu mi nie wychodzi i zaczynam powoli sie zalamywac.. Robie testy owulacyjne, ostatnio bulam na badaniu progesteronu i wzrosl do prawie 22 ng/ml w 7 dniu po owulce... Nie wiem czy powinnam juz poddac sie diagnostyce bo na pewno celuje w te plodne dni a jednak sie nie udaje, moze to poronienie cos zablokowalo alo cos z nami nie tak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ