X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ogromny ból po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Ogromny ból po łyżeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie czy po łyżeczkowaniu normalne jest że boli strasznie brzuch? Zabieg miałam w wtorek rano i po zabiegu było wszystko ok nic nie bolało o 16 powiedzieli że mogę iść do domu. O 17 zaczęło mnie boleć.Już dwa dni się męczę straszne bóle mam tam, mało krwawię. Nie dostałam po zabiegu antybiotyku no chyba że podawali coś jak byłam pod narkozą nie wiem nie mam jeszcze wypisu. Nie śpię w nocy do prawie 4 bo tak mnie boli jak się budzę to znów się zaczyna. Jest coraz gorzej tabletki to brałam Apap extra ale jak nie śpię to nie czuje poprawy . To jest moje drugie poronienie pierwsze wywoływane tabletkami cytotec nie miałam zabiegu. Teraz przed zabiegiem nie dostałam nic żeby się rozszerzyła macica. Nie wiem czemu nie chcieli mi znów wywołać poronienia tabletkami nie bolało mnie tak jak teraz boli. Co robić ? Nie chcę tam wracać boję się że znów będą tam grzebać i będzie gorzej.

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 13:10

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Cynomanka ja zabieg miałam w kwietniu i tez dużo rzeczy już zablokowałam w pamięci ale miałam bóle brzucha, bolały mnie tez jelita kiedy siedziałam no i krocze. Kiedy przestał bolec mnie brzuch zaczęły plecy na wysokości nerek. Generalnie było tez mi słabo. Na kontrolnej wizycie dr mówił, ze dlatego, ze była manipulacja narzędziami. Natomiast, jeżeli Cie to niepokoi i ból jest nie do wytrzymania mimo przeciwbólowych to warto wrócić do szpitala. Oczywiście nie wskazane jest żadne dźwiganie i prace w domu bo to potęguje i krwawienie i ból.
    Cały czas leżę nic nie robię. Dzwoniłam do mojej ginekolog ale nie odbiera może oddzwoni potem. Dziwię się że dziś prawie nic nie krwawię a takie silne bóle teraz lepiej wzięłam dwie jakieś tabletki rozkurczowe i leżę z trochę ciepłym termoforem

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 13:10

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Po zabiegu nie ma dużego krwawienia. Praktycznie cały czas się zmniejsza. Gorsza była kolejna miesiączka. Nie wiem jak z termoforem ale mi pielęgniarka odrazu zabroniła mycia się bardzo ciepłą wodą. Trzymam kciuki, żeby lekarka oddzwoniła i coś więcej powiedziała. Ja brałam przeciwbólowo paracetamol. Tak sobie myśle, ze jakby był w czopkach to tez lepiej by zadziałał. Mi tak pomógł po cc.

    Lekarka już oddzwoniła jak do jutra będzie się utrzymywał wielki ból to mam do niej przyjechać na wizytę. Ewentualnie do szpitala jechać a teraz zażyć coś mocniejszego niż APAP . A z tym ciepłym to nie jest to aż tak ciepłe leje kranówkę nie wrzątek. Bo wiem że nie można ale mi to chodź troszkę daje ulgę. Dziękuję za odpowiedź mam na dzieje że jakoś to przeżyje.

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 13:10

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ