X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ostatnia deska ratunku: szczepienia po poronieniach nawykowych?
Odpowiedz

Ostatnia deska ratunku: szczepienia po poronieniach nawykowych?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane i zapraszam do rozmów na temat szczepień jak również do podzielenia się informacjami,jeśli któraś z Was przeszła już tą drogę..
    Bardzo mnie to ciekawi czy jest nadzieja w tym sposobie leczenia...i jaka skuteczność,czyli czy bobaski pojawiły się na świecie,dzięki temu..
    Ja jadę do Łodzi na I-ą wizytę,mam taką potrzebę ,by spróbować wszystkiego..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta a jakie badania zrobiłaś do tej pory i jakie zastosowano leczenie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ