X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie owulacja po poronieniu
Odpowiedz

owulacja po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    nie wiem czy jest taki temat, ale mimo to załozyłam nowy temat, poniewaz potrzebuje szybkiej odpowiedzi.
    2 i poł tygodnia temu miłąm zabieg łyzeczkowania, od trzech dni juz nie kwawie nie mam plamien. W tym samym czasie zaczełam odczuwac bol taki jak podczas owulacji. Zbadałam sobie szyjke jest wysoko i bardzo miekka.
    Moje pytanie jest takie, czy jest juz mozliwa owulacja?

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem, jest możliwa, ale nie powinnaś próbować tak szybko po zabiegu zajść w ciążę. Odczekaj przynajmniej do pierwszej @. To absolutne minimum, by ściana macicy zdołała się zregenerować.

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od tego kiedy spadł ci hormon ciążowy, ja odczuwałam ból jajników 20 dni po zabiegu a później 29 dni po zabiegu podejrzewam że owulacja była ok 30 dni od zabiegu, ponieważ @ dostałam 43 dni po zabiegu czyli 13 dni od domniemanej owulacji, mam nadzieje że ci w jakiś sposób pomogłam ;)

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie ze nie probuje, pytam poniewaz zastanawiam sie. Nie robiłam jeszcze bety, ale jutro mam zamiar sie wybrac.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dzieki za odpowiedź

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Dziewczyny juz mnie męczy to plamienie :( Nie miałam zabiegu, od tamtego dnia krwawiłam lekko przez tydzień, a potem do dziś tj juz 8 dzień plamienia, rano mniej ale w ciągu dnia jednak są, dobrze ze nic mnie nie boli. Śluzu brak całkowicie, lekkie kłucie jajnika, nie wiem co z ovu, przesunie się czy nie, a to już 15 dzień PP. Dodam że bete miałam bardzo niską i myślę że do tego czasu już całkiem znikła.
    Co o tym sądzicie?
    od początku do końca krwawienia minęło 7 dni z czego ostatnie 3 to już plamienie było, betę w szpitalu przy przyjeciu miałam 7, więc mega nisko owulka potencjalnie pojawiła się 25 dc dopiero, ale u mnie późne owulki to nic dziwnego

    dżona lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i po tygodniu beta mniej niz 1

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dżona,2tyg po jesteś i to normalne,że plamisz.Wogóle,to mi gin mówila,że moge krwawic jak w pologu.Krwawilam/plamilam 2 tyg,potem pojawil sie krwotok,bo byly resztki,wiec potrzebny byl kolejny zabieg,ale lekarze i pielegniarki mowia,ze jesli nie ma goraczki,silne nagle bole,to jest ok.Ja w ciagu dnia plamilam,a wieczorem to bylo typowe krwawienie.W ciagu kilku kolejnych dni powinno Ci ustapić :)

    dżona lubi tę wiadomość

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, podbijam temat.
    Tak sie zastanawiam bo poprzedni cykl miałam z opoznieniem <2>dni program mi wyznaczył ovulkę,ale ja nie miałam takich boli jak cykl wczesniejszy, no i mam skapy okres przed zabiegiem był bardziej obfity.. Kiedy wroci to wszystko do normy tzn tak jak przed poronieniem..obecnie jest 4 cykl za mna..może ktoras miała podobnie? pozdrawiam

    zi13skjo0ong6u20.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ