X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Plemienia zamiast miesiaczki
Odpowiedz

Plemienia zamiast miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 1 marca 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Jestem po zabiegu łyżeczkowania. Po zabiegu po 24 dniach (czyli długość moich cykli) dostałam plamienia i po kolejnych 24, w terminie miesiączki kolejny raz plamienia. Oba bez "żywej krwi" Tylko brązowe krwawiwna przy czym w pierwszym zdarzały się skrzepy. Myślicie, że można to uznać za miesiączkę? Lekarz mi powiedział, że jeżeli chcemy się starać o ciążę to po 3 miesiączce mam się zgłosić na kontrolę. Myślicie mogę uznac, że jestem już po 2 cyklach czy jednak poczekać aż wróci do stanu przed ciąży? Nigdy nie miałam jakiś intensywnych krwawień. Chciałabym bym żeby to było już...

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 1 marca 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czyli te brązowe plamienia nie wyglądają jak Twoja @? . Byłaś na kontroli po łyżeczkowaniu?
    Ja nie uznaje swojej @ dopóki nie zobaczę krwi. Tez jestem po zabiegu łyżeczkowania.
    Mam plamienia tydzień przed @, są brązowe czarne. Lekarz stwierdził zapalenie szyjki macicy. Miałam globulki, ale to chyba nie to, bo w tym miesiącu ponownie miałam plamienie.
    Te pierwsze 2-3 @ mogą być trochę inne.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 1 marca 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zabiegu byłam na kontroli. Po samym zabiegu też pojawiały się plamienia że skrzepami. No i później po 24 dniach i następnie po 24. Czyli tak jak miałam normalnie cykle. Ale to nie wygląda tak jak normalna @. Zwykle pierwsze 2 dni była krew teraz tylko plamienia jak na końcówce @. Zastanawiam się czy mogę to uznać za @, czy jeszcze endometrium się nie od budowało i dlatego tak skąpo 😕

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 1 marca 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to był tydzień??
    Te pierwsze @ po mogą być inne. Wydaje mi się, że skoro jest w terminie no to to jest ten małpiszon.
    Idź do lekarza po 3@, może ta 3 już będzie inna.
    Jak nie to powiedz, że są skąpe...

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 2 marca 2022, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9+2. Dzięki, tak zrobię. 🙂

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 2 marca 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj później znać 😊

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 30 marca 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 3@ i wizycie u gina... 3 @ już była "normalna". Endometrium idealnej grubości, owulacja dziś lub jutro 😄 iiii mamy zielone światło do starań o ciążę 😃

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ