Forum Poronienie Płyn w zatoce douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce douglasa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Thinkpink Debiutantka

Wysłany: 17 września 2017, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po poronieniu samoistnym miałam usg. Macica się oczyszcza, jajniki w porządku martwi mnie jednak wzmianka o płynie w zatoce douglasa. Czy któraś z Was miała coś takiego?

• VR Koleżanka

Wysłany: 17 września 2017, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Think,

Ja tak miałam. U mnie okazało się, że miałam ciążę pozamaciczną. Ale oczywiście nie zawsze to musi oznaczać CP. Możliwe, że to ci się po prostu jeszcze oczyści.

A czy ciąża osadziła się u ciebie w macicy?

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Thinkpink Debiutantka

Wysłany: 17 września 2017, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak była w macicy niestety rozwój stanął na 6t.

• Kaczuszka86 Autorytet

Wysłany: 17 września 2017, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn w zatoce jest raczej fizjologicznym objawem. Pojawia się np. po każdej owulacji po pęknięciu pęcherzyka więc ten płyn nie powinien cie martwić tym bardziej że lekarz nic o tym nie wspomniał. najważniejsze że w macicy jest czysto. teraz czekać na 1 cykl i szykować się na ponowne starania . Trzymam kciuki

mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.