X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Płyn w zatoce douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po poronieniu samoistnym miałam usg. Macica się oczyszcza, jajniki w porządku martwi mnie jednak wzmianka o płynie w zatoce douglasa. Czy któraś z Was miała coś takiego?

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 17 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Think,

    Ja tak miałam. U mnie okazało się, że miałam ciążę pozamaciczną. Ale oczywiście nie zawsze to musi oznaczać CP. Możliwe, że to ci się po prostu jeszcze oczyści.

    A czy ciąża osadziła się u ciebie w macicy?

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak była w macicy niestety rozwój stanął na 6t.

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 17 września 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn w zatoce jest raczej fizjologicznym objawem. Pojawia się np. po każdej owulacji po pęknięciu pęcherzyka więc ten płyn nie powinien cie martwić tym bardziej że lekarz nic o tym nie wspomniał. najważniejsze że w macicy jest czysto. teraz czekać na 1 cykl i szykować się na ponowne starania . Trzymam kciuki

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ