X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie @ po poronieniu
Odpowiedz

@ po poronieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bambusek93 Autorytet

Wysłany: 30 czerwca 2020, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    5 czerwca poroniłam, to była moja pierwsza ciąża. Krwawiłam, a później plamiłam przez ponad tydzień. Mój gin twierdzi, że wszystko się wyczysciło. Teraz zastanawiam się kiedy dostanę okres. Jak to było u Was? Ile czekałyście na @?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2020, 18:08

iv09hdgernzbn7dp.png

10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • joanien1104 Autorytet

Wysłany: 30 czerwca 2020, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam długo czekać, zarówno za pierwszym jak i za drugim razem, było to koło 60 dni.
    W temacie zaczynamy znowu starania dostaniesz i znajdziesz dużo informacji. Dziewczyny również pisały tam jak u nich sprawa z okresem po poronieniu wyglądała

• Kala139 Autorytet

Wysłany: 30 czerwca 2020, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabieg miałam 19 lutego, po nim krwawienie i plamienie, a okres dostałam normalnie 20 marca.

qdkki09kzl1i271j.png
  • Alaaa Koleżanka

Wysłany: 5 lipca 2020, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej samej sytuacji. Zaczelam krwawic 1 czerwca.. i 3 czerwca wyszedl balonik z moin 8 tygidniowym aniolkiem. ;(
    Krwawilam jeszcze przez jakis tudzien... i dalej nie dostalam miesiaczki. Zribilam beta w piatek.. bhcg ponad 13. I sie zastanawiam czy to wciaz stare czy moze jestem znowu w ciazy. Jutro ide powtozyc beta

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ