X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Po poronieniu
Odpowiedz

Po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jk Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 października 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu miałam usunięta ciążę w 6 tygodniu, ciąża pozamaciczną i usunięty jajnik z tuba. Po 10 miesiącach staramy się o dziecko. Nie wychodzi.

  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 29 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciąży pozamacicznej trochę ciężej jest zajść w ciążę gdy zostały usunięte narządy. Nie traci się płodności w 100% ale mimo wszystko jest to utrudnione. Jest wiele kobiet które straciły jajowód przez cp (w tym ja) ale nie ma co się poddawać tylko trzeba walczyć dalej.
    A dlaczego Tobie usunęli również jajnik?

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
  • Jk Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 października 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża rozwijała się w tubie jajnika, musieli usunąć żeby mnie ratować,teraz mówię szczęście w nieszczęście. Był krwotok wewnątrz , straciłam dużo krwi. 😞😞 Taki ból 😭 fizyczny i psychiczny że aż przykro.

  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 29 października 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk wrote:
    Ciąża rozwijała się w tubie jajnika, musieli usunąć żeby mnie ratować,teraz mówię szczęście w nieszczęście. Był krwotok wewnątrz , straciłam dużo krwi. 😞😞 Taki ból 😭 fizyczny i psychiczny że aż przykro.
    W tubie, czyli w jajowodzie tak?
    W takim przypadku owszem jajowód jest usuwany, ale żeby jajnik?
    Wiem co czujesz i jaki to ból. Mi pomogła terapia u psychologa.
    A co lekarze w ogóle mówią? Dostałaś jakieś zalecenia, badania?

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ