Forum Poronienie Po poronieniu nie mam owulacji w 1 jajniku
Odpowiedz

Po poronieniu nie mam owulacji w 1 jajniku

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Rok temu w grudniu zaszlam w ciążę blizniacza z lewego jajnika. Z tego też jajnika miałam od zawsze owulację. Po poronieniu, a minął rok, nie mialam ani razu owulacji z lewego jajnika tak jakby był nieczynny. We wrześniu zaszlam znowu w ciążę, tym razem z prawego, bo tylko w tym była owulacja i znowu poronilam. Teraz mija 4 miesiąc i nie mogę zajść w ciążę. W prawym niby jest owulacja, czasami jestem przed owulacja u ginekologa i widzi, że rośnie pęcherzyk, ale ciąży nie ma. Da się coś zrobić żeby ten lewy jajnik zaczął pracować? Z lewego jajnika zaszlam w ciążę w 1 cyklu, a z prawego jak widać ciężko.

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.