X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Podejrzenie zakażenia?
Odpowiedz

Podejrzenie zakażenia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 13 lutego 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, przeszukałam polowę internetu, niestety nie znalazłam odpowiedzi. Miesiąc temu poroniłam w 10 tc. Tabletki, zabieg łyzeczkowania, potem wszystko było ok. Wczoraj byłam na kontroli, to 5 dzień nowego cyklu, lekarz w jamie macicy stwierdzil plyn. Powiedział, że to pewnie krew, bo jestem w trakcie miesiączki. Jednak od miesiąca temp. w pochwie wynosi ok 37 stopni, najmniej 36,8, gdzie dawniej w I fazie wynosila 36,4. Dodatkowo wczoraj podczas stosunku czulam pieczenie scian pochwy. Nie mam zadnych uplawow, bolu brzucha, zapachu, zakazenia. Hormony w normie. Martwi mnie ten plyn, temp, i wczorajsze pieczenie, ale moglo wynikac tez z badania usg, bo troche tam powiercił sondą i sucho było. Czy któraś z was po poronieniu miała taka temp?

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 13 lutego 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilify05 u mnie też chyba coś zostało w macicy ale ja jeszcze nie miałam @. Nie wiem czy to resztki czy krew po zabiegu która nie zeszła. Lekarz nawet dumał że jakby to były resztki to mogłabym gorączkować czy coś, a ja jestem 3,5 tygodnia po zabiegu i nic niepokojącego nie zauważyłam. Badalas może betę?

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 13 lutego 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to znaczy, że lekarz coś widział u ciebie w usg, tylko nie umiał stwierdzić co to? Bo mój wyraźnie mówił, że płyn, nawet pokazał, jak się przemieszcza. U mnie podwyższona temp. jest w pochwie ale pod pachą nie, czuje się dobrze. Może rzeczywiście to krew miesiaczkowa, podczas zbliżenia jeszcze dużo jej bylo. A w twoim przypadku gdyby go były resztki, to też myślę że po prawie 4 tygodniach miałabyś objawy zakażenia i to fest. Bety nie badałam, testy wychodzą już negatywne.

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 13 lutego 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Ale to znaczy, że lekarz coś widział u ciebie w usg, tylko nie umiał stwierdzić co to? Bo mój wyraźnie mówił, że płyn, nawet pokazał, jak się przemieszcza. U mnie podwyższona temp. jest w pochwie ale pod pachą nie, czuje się dobrze. Może rzeczywiście to krew miesiaczkowa, podczas zbliżenia jeszcze dużo jej bylo. A w twoim przypadku gdyby go były resztki, to też myślę że po prawie 4 tygodniach miałabyś objawy zakażenia i to fest. Bety nie badałam, testy wychodzą już negatywne.
    No właśnie, gdyby to były resztki to miałabym gorączkę lub coś w tym stylu. On jeszcze powiedział że krew po zabiegu się nie wydostała bo mogła się szyjka zamknąć ale nie mówił nic czy to płyn czy nie. Jeżeli to stara krew to może jakieś skrzepy. Kurde jest to widoczne na tym zdjęciu USG które mi zrobił. Muszę czekać do @.
    U Ciebie faktycznie może krew miesiaczkowa.

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ