X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie polimorfizm Apal IGF-2
Odpowiedz

polimorfizm Apal IGF-2

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy po poronieniach miałyście zalecone od genetyka badanie polimorfizmu IGF-2 apal dla męża? Czy u którejś z Was wyszedł dodatnio? U mojego męża niestety wyszedł w obu allelach, więc jeśli spotkałyście się z jakimikolwiek informacjami/doświadczeniami/opiniami na ten temat to będę wdzięczna za podesłanie :)

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APS, czy jesteś jeszcze na forum? My mamy zlecone te badania dla męża chciałabym dopytać o parę kwestii? Jestes

    natalia_nyk lubi tę wiadomość

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    APS, czy jesteś jeszcze na forum? My mamy zlecone te badania dla męża chciałabym dopytać o parę kwestii? Jestes
    Kasiak621 wysłałam Ci zaproszenie na priv, zaakceptuj :p

  • Netti Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jest tu jeszcze ktoś? :-). Mojemu mężowi również wyszedł ten polimorfizm IGF-2 apal w obu allelach… są tu jakieś pozytywne historie?

    (Mamy również Allo mlr 16%… zastanawiamy sie nad szczepieniem ale mąż nie chce sie zgodzić…)

  • Ewa87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ,
    mojemu mężowi wyszedł ten polimorfizm w obydwu allelach . Pierwsza ciąża bez problemów. zdrowy 3 letni synek. później 3 poronienia. czy u Was się udało? czy konsultowaliście te wyniki z lekarzami? co Wam radzili? ja jestem jeszcze przed wizyta u mojego lekarza....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ