X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati922 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 marca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie 23 lutego na wizycie u ginekologa dowiedziałam się że serduszko nie bije był to 8 tydzień 3 dzień . Pani doktor powiedziała że mogę poczekać na samoistne poronienie ale dała mi też skierowanie do szpitala . Do dziś nie dostałam krwawienia w poniedziałek chce iść do szpitala . Czy noszenie martwego płodu zagraża mojemu życiu ? Chodzi mi np o sepsę ? Ginekolog powiedziała że do 14 dni mogę poczekac na samoistne ale trochę się martwie

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 2 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zagraża Twojemu życiu, jeśli nic się nie dzieje, nie masz gorączki, dreszczy, wymiotów, silnych bóli itp. Zagrożenie sepsą jest w późniejszych tygodniach ciąży.
    Bardzo często jest tak, że kobiety dowiadują się o zatrzymaniu rozwoju zarodka dopiero na usg po kilku tygodniach. Natomiast jeśli cokolwiek by się działo niepokojącego, to jedź na ip.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Pati922 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 marca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź to moje poronienie ;( a czy jeśli pójdę w poniedziałek na oddział bo minie już 11 dni od kad nie krwawię to czy dadzą mi tabletki na wywołanie czy odrazu łyżeczkowanie ?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 2 marca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już żalezy wyłącznie od decyzji lekarza. Różne szpitale mają różną politykę.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ