X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie poronienie a problemy z waga
Odpowiedz

poronienie a problemy z waga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, ze nie zaczynam tematu ktory juz byl omawiany. Poronilam 2 miesiace temu i od tego czasu zauwazylam, ze zaczelam tyc. Zdecydowanie nie jest to wina obzarstwa poniewaz nie jem wiecej niz wczesniej a jednak wskazowka wagi pokazuje coraz wiecej :-/ od tego czasu mam na plusie 3kg. czy ktoras z Was tak miala i jak sobie z tym poradzila? wiem, ze to wina szalejacych hormonow no ale jak tak dalej pojdzie nie bedzie ciekawie :-/

  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez problem z waga,bo nie moge schudnac.Jem duzo mniej niz w ciazy a waga caly czas stoi w miejscu :-(

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zbadać hormony, ponieważ po poronieniu zaczynają się sypać i może być jakiś problem np z tarczycą

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie badalam ponownie tarczyce i wszystko jest ok :-/ w paitek powtarzam badania, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok jak sostatnio...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a badałaś przeciwciała tarczycowe?

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie...normalne tylko te tsh...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ