Forum Poronienie poronienie a problemy z waga
Odpowiedz

poronienie a problemy z waga

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, ze nie zaczynam tematu ktory juz byl omawiany. Poronilam 2 miesiace temu i od tego czasu zauwazylam, ze zaczelam tyc. Zdecydowanie nie jest to wina obzarstwa poniewaz nie jem wiecej niz wczesniej a jednak wskazowka wagi pokazuje coraz wiecej :-/ od tego czasu mam na plusie 3kg. czy ktoras z Was tak miala i jak sobie z tym poradzila? wiem, ze to wina szalejacych hormonow no ale jak tak dalej pojdzie nie bedzie ciekawie :-/

• maja35 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez problem z waga,bo nie moge schudnac.Jem duzo mniej niz w ciazy a waga caly czas stoi w miejscu :-(

yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 marca 2014, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zbadać hormony, ponieważ po poronieniu zaczynają się sypać i może być jakiś problem np z tarczycą

• bella82 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie badalam ponownie tarczyce i wszystko jest ok :-/ w paitek powtarzam badania, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok jak sostatnio...

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 marca 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a badałaś przeciwciała tarczycowe?

• bella82 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie...normalne tylko te tsh...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.