X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie poronienie a problemy z waga
Odpowiedz

poronienie a problemy z waga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, ze nie zaczynam tematu ktory juz byl omawiany. Poronilam 2 miesiace temu i od tego czasu zauwazylam, ze zaczelam tyc. Zdecydowanie nie jest to wina obzarstwa poniewaz nie jem wiecej niz wczesniej a jednak wskazowka wagi pokazuje coraz wiecej :-/ od tego czasu mam na plusie 3kg. czy ktoras z Was tak miala i jak sobie z tym poradzila? wiem, ze to wina szalejacych hormonow no ale jak tak dalej pojdzie nie bedzie ciekawie :-/

  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez problem z waga,bo nie moge schudnac.Jem duzo mniej niz w ciazy a waga caly czas stoi w miejscu :-(

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zbadać hormony, ponieważ po poronieniu zaczynają się sypać i może być jakiś problem np z tarczycą

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie badalam ponownie tarczyce i wszystko jest ok :-/ w paitek powtarzam badania, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok jak sostatnio...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a badałaś przeciwciała tarczycowe?

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie...normalne tylko te tsh...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ