X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie bez czyszczenia
Odpowiedz

Poronienie bez czyszczenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Chciałam się dowiedzieć czy któraś z forumowiczek miała wywołane poronienie w szpitalu za pomocą tabletek poronnych?
    Ja miałam pusty pęcherzyk ciążowy w 9 tc wg USG. W środę (25.06) szpitalu otrzymałam tabletki poronne, w czwartek kolejne 2 dawki dopochwowo i do pupy. W piatek gdy zaczełam mniej krwawić okazało się, że moja szyjka się zapchała i miałam ją czyszczoną abym mogła dalej się sama czyścić i wyszłam ze szpitala.
    Dzisiaj jest poniedziałek i krwawienia bardzo mało. I nie wiem czy to dobrze, czy zgłosić się do lekarza z tym? Nie mam nikogo takiego, kto by doświadczył podobnego zabiegu dlatego jestem strasznie głupia w tym temacie. W internecie czytam, że krwawienie powinno trwac conajmniej tydzień a ja po 5 dniach tak bardzo słabo krwawie, natomiast brzuch dalej bardzo boli. Co robić? :((((

    W lutym miałam ciąże biochemiczną i krwawiłam 3 dni i wyczyściłam się sama. Ale był to 5 tc wg okresu więc zupełnie inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 13:26

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam samoistnie pusty pęcherzyk, a tabletki dostałam po samoistnym poronieniu żeby się do końca oczyścić. po 4 tabletki dopochwowe rano, wieczorem i rano i wypuścili mnie do domu. Od tamtej pory minął miesiąc czekam na @ i czas zacząć robić jakieś badania.

    klz98u696p33kjce.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ