X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie, ciąża biochemiczna
Odpowiedz

Poronienie, ciąża biochemiczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    W moim podpisie znajdziecie moją historię - w ciąży byłam zalewie 5 dni... Jak długo zbierałyście się psychicznie? Korzystalyście z pomocy psychologa? Ja zupełnie nie potrafię się pozbierać, obwiniam się strasznie bo w ciągu 5 dni odbyłam 3 treningi o normalnej intensywności myśląc, że na tak wczesnym etapie ciąży (niska beta, raczej nie wcześniej niż 3-4 tydzień) nie jestem w stanie zaszkodzić, tak wiele kobiet nawet nie wie, że jest w ciąży. Trenuję od prawie roku 5 razy w tygodniu, moje ciało do wysiłku jest przyzwyczajone. Zaprzestałam ćwiczenia brzucha oraz ciężarów, to było oczywiste. Teraz się obwiniam, chociaż dużo osób mi mówi, że gdyby ciąża była zdrowa to nic by się nie wydarzyło. W czwartek miałam mieć wizytę u lekarza i zapytać, jak mam postępować z treningami... Niestety nie doczekałam tej wizyty.

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiyka 123 wrote:
    Cześć dziewczyny.

    W moim podpisie znajdziecie moją historię - w ciąży byłam zalewie 5 dni... Jak długo zbierałyście się psychicznie? Korzystalyście z pomocy psychologa? Ja zupełnie nie potrafię się pozbierać, obwiniam się strasznie bo w ciągu 5 dni odbyłam 3 treningi o normalnej intensywności myśląc, że na tak wczesnym etapie ciąży (niska beta, raczej nie wcześniej niż 3-4 tydzień) nie jestem w stanie zaszkodzić, tak wiele kobiet nawet nie wie, że jest w ciąży. Trenuję od prawie roku 5 razy w tygodniu, moje ciało do wysiłku jest przyzwyczajone. Zaprzestałam ćwiczenia brzucha oraz ciężarów, to było oczywiste. Teraz się obwiniam, chociaż dużo osób mi mówi, że gdyby ciąża była zdrowa to nic by się nie wydarzyło. W czwartek miałam mieć wizytę u lekarza i zapytać, jak mam postępować z treningami... Niestety nie doczekałam tej wizyty.
    Nie obwiniaj się za to co się stało :* Może tak po prostu miało być i nie miało to związku z Twoimi ćwiczeniami :) Tyle dziewczyn przechodzi ciążę biochemiczną a nie ćwiczą :) tak po prostu się dzieje, że organizm czasami wie lepiej co jest dla Nas dobre :) Głowa do góry, będzie wszystko dobrze!!! Sama jestem po poronieniu. Koniec marca miałam zabieg. Nadal jest ciężko, ale wierzę, że będzie dobrze.

  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana za wsparcie. A jak było u Ciebie? Możesz opowiedzieć na priv :)

    AgnieszkaS1234 lubi tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiyka 123 wrote:
    Dziękuję kochana za wsparcie. A jak było u Ciebie? Możesz opowiedzieć na priv :)
    a jak wysyła się wiadomość prywatną?:) jestem od niedawna na forum i nie mam pojęcia :)

  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaS1234 wrote:
    a jak wysyła się wiadomość prywatną?:) jestem od niedawna na forum i nie mam pojęcia :)

    Musisz dodać mnie do przyjaciółek ( w rwwym górnym rogu "społeczność - przyjaciółki, wyszukujesz po nicku) i wteduozesz wyslac wiadomość :)

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama Cię dodałam - wejdź proszę w "Wiadomości" (są na górze) i tam zaproszenia :)

    Miasa lubi tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ