X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie ,ciąża pozamaciczna
Odpowiedz

Poronienie ,ciąża pozamaciczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa. Chciałabym opowiedzieć swoją historię. W zeszłym roku w październiku dowiedziałam się ,że jestem w ciąży radość nie do opisania. W 5 tc zaczęłam plamic przestraszyłam się strasznie od razu do szpitala na 3 dni obserwacji. Dostawałam luteine. Zastrzyk z immunoglobuliny ,ponieważ moja grupa krwi to Arh-. Zostałam wypisana plamienie nie do końca ustalo. Leżałam leżałam i jeszcze raz nic nie robiłam wg zaleceń lekarza. 11 tc krew ... nie ma akcji serca lyzeczkowanie. Ból rozpacz Nie do opisania. W czerwcu tego roku zaczęliśmy się starać o kolejną ciążę brak miesiączki w listopadzie dwa testy pozytywne happy! Radość tez krótka okazało się ,ciąża pozamaciczna. Bardzo byśmy chcieli mieć dziecko nie mogę pogodzić się z taką ironia losu ..... być może dlatego,że bardzo chcemy nie może wyjść dobrze nie jestem w stanie pojąć niektórych spraw. Ale cóż trzeba walczyć. Czy któraś z Was miała podobna historie ?

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdź sobie tą listę badań co podałam na wątku CP, wydaje mi się, że powinnaś wymusić badania z tej listy na lekarzu prowadzącym.
    Trzymam za Was kciuki

    feegu6l.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz już tylu tych lekarzy zmieniałam ,teraz udało Mi się dostać do specjalisty z lublina podobno dobry .... dziękuję za pomoc na pewno wezmę ze sobą ta listę. Dziękuję.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Witam jestem tu nowa. Chciałabym opowiedzieć swoją historię. W zeszłym roku w październiku dowiedziałam się ,że jestem w ciąży radość nie do opisania. W 5 tc zaczęłam plamic przestraszyłam się strasznie od razu do szpitala na 3 dni obserwacji. Dostawałam luteine. Zastrzyk z immunoglobuliny ,ponieważ moja grupa krwi to Arh-. Zostałam wypisana plamienie nie do końca ustalo. Leżałam leżałam i jeszcze raz nic nie robiłam wg zaleceń lekarza. 11 tc krew ... nie ma akcji serca lyzeczkowanie. Ból rozpacz Nie do opisania. W czerwcu tego roku zaczęliśmy się starać o kolejną ciążę brak miesiączki w listopadzie dwa testy pozytywne happy! Radość tez krótka okazało się ,ciąża pozamaciczna. Bardzo byśmy chcieli mieć dziecko nie mogę pogodzić się z taką ironia losu ..... być może dlatego,że bardzo chcemy nie może wyjść dobrze nie jestem w stanie pojąć niektórych spraw. Ale cóż trzeba walczyć. Czy któraś z Was miała podobna historie ?


    Witaj Kochana bardzo mi przykro że tak los Ciebie doswiadczyl; ( ja mam podobną historie we wrześniu stracilam Aniolka serduszko przestalo bic, w kolejnej ciąży bylam również w listopadzie niestety ciąża pozamaciczna, stracilam okruszka i caly l
    Prawy jajowód. Dopiero minol troszkę więcej niż tydzień po laparotomii, nie wiem dlaczego takie historie nas spotykają i jaki jest w tym sens.. jakbys chciala o tym porozmawiać smialo pisz na priv. Mocno mocno Tule :*

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • gdpi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was, moja historia jest podobna
    W maju 2014 poronienie w 6tc i załamanie,we wrześniu test pozytywny radość nie do opisania.Występuje płomienie i bóle brzucha okazuje się ciąża ektopowa.wykonano laparoskopie usunięcia ciąży :( trzy dni temu miałam robione hsg i na szczęście oba jajowody są drozne i nie ma żadnych zrostow.Ból przy tym badaniu nie do opisania.dostaliśmy zielone światło od naszego ginekologa i moim marzeniem jest tylko to by się udało.ciężko to wszystko przeżyć i rozumiem Was co przeżywacie.Kiedyś się nam wkoncu uda.trzymam kciuki

    Aniołek 13.05.14 6tc
    Aniołek 19.09.14 6tc cp
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ