X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poroniłam w 7 tygodniu
Odpowiedz

Poroniłam w 7 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kózka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, poroniłam jakiś czas temu był to wówczas 7 tydzień.
    Teraz podejrzewam, że jestem w ciąży mam objawy takie jak:
    ból głowy, senność, zmęczenie i uczucie w brzuchu takie samo jak przy pierwszej ciąży dodam też że czasami to uczucie przechodzi i pojawia się ból identyczny jak menstruacyjny.
    Testu nie robiłam bo by napewno nie pokazał jest to 3 tydzień więc za wcześnie.Moje pytanie brzmi czy któraś z Was też tak szybko czuła objawy i z ciąża rozwijała sie prawidłowo ?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli czujesz objawy to już test wykaże ciążę, powodzenia :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kózka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Jeśli czujesz objawy to już test wykaże ciążę, powodzenia :)


    Zrobiłam właśnie test... i wyszedł negatywnie, może rzeczywiście za szybko i lepiej BTHCG zrobić

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3682 3420

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile jesteś dni po owulacji ?
    Te objawy wcale nie musza oznaczać ciąży, równie dobrze może to być PMS. Także na razie to wróżenie z fusów. Z tym że objawy ciążowe pojawiają się w momencie zagnieżdżenia się zarodka, a jeśli zarodek się zagnieździ to i beta zaczyna się produkować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2022, 12:44

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Kózka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Ile jesteś dni po owulacji ?
    Te objawy wcale nie musza oznaczać ciąży, równie dobrze może to być PMS. Także na razie to wróżenie z fusów. Z tym że objawy ciążowe pojawiają się w momencie zagnieżdżenia się zarodka, a jeśli zarodek się zagnieździ to i beta zaczyna się produkować.



    Tydzień po

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3682 3420

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień po to jeszcze za wcześnie. Dopiero co zaczyna się implantacją. Więc ewentualne zle samopoczucie może być objawem implantacji, ale to też nie powiedziane. Powtórz betę najwcześniej 10 dpo albo czekaj do terminu @ z testem. Wtedy będzie wiadomo. Powodzenia.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Kózka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Tydzień po to jeszcze za wcześnie. Dopiero co zaczyna się implantacją. Więc ewentualne zle samopoczucie może być objawem implantacji, ale to też nie powiedziane. Powtórz betę najwcześniej 10 dpo albo czekaj do terminu @ z testem. Wtedy będzie wiadomo. Powodzenia.



    Dziękuję

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ