X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Powrót do starań...wspierajmy się wspólnie (poronienia, ciąża pozamaciczna)
Odpowiedz

Powrót do starań...wspierajmy się wspólnie (poronienia, ciąża pozamaciczna)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    mam na imię Justyna mam 31 lat i mam córkę która w tym roku skończyła 10 lat.

    Od 2017 roku staramy się o dziecko w 2018 roku dwa razy udało mi się zajść w ciąże i obie były pozmaciczne za pierwszym razem udało się usunąć ciąże farmakologicznie za drugim już niestety nie i trzeba było usunąć jajowód. Wtedy stwierdziłam że nie mam już siły że muszę dać sobie spokój że już nie mogę i odpuściłam na ponad rok musiałam psychicznie odpocząć i tak teraz od 3 miesięcy wróciliśmy do starań obecnie mam 23 dzień cyklu za 9 dni ma wystąpić miesiączka, ale już wiem że przyjdzie ponieważ już pojawiły się typowe objawy przed okresem.

    Ze względu na to że mam jeden jajowód chciałam zacząć od badania drożności jajowodu byłam umówiona do ginekologa na wizytę 26 marca ale niestety wizyta została odwołana na obecną sytuację więc teraz muszę czekać aż to wszystko się skończy póki co biorę witaminy
    Witaminę C, witaminę D3, kwas foliowy, koenzym Q10, a jakie Wy bierzecie witaminy? jakie powinnam na początku wykonać badania hormonalne i w jakich cyklach? doradźcie dziewczyny :).

    A jak sytuacja wygląda u was? ile się już staracie? po jakich badaniach jesteście ? n jakie badania jeszcze czekacie?jakie witaminy bierzecie? czy wasi partnerzy też biorą witaminy?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ