X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przeciwciala ANA
Odpowiedz

Przeciwciala ANA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 29 września 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny jesli ktos cos wie na ten temat zapraszam do rozmowy...ja dowiedzialam sie w sobote o wyniku


    ciekawi mnie czy mozna zajsc w ciaze i jak ja donosic...piszcie dziekuje

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W watku trombofilia i zespol antyfosfolipidowy rozmawiamy o tym. Jesli tylko ANA masz pozytywne a pozostale przeciwciala sa w porzadku pewnie dostalabym ta mniejsza dawke Clexane. Generalnie zespol antyfosfolipidowy i trombofilie leczy sie Clexanem, Aspiryna czyli Avardem i sterydami np. encortonem.
    Musisz znalezc lekarza, ktory sie na tym po prostu zna, chyba ze juz znalazlas? Mnie to zajelo troche czasu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja obecnie jestem w 12 tyg.ciazy mam stwierdzone dodatnie ana 1,2 sa to przeciwciala na ktore biore acard i clexane problemu z zajsciem nie mialam. Aczkolwiek nie wiem czy to byla przyczyna poronien u mnie czy zrost ktory w czerwcu tego roku mi uwolniono. Co do sterydow nie biore zadnych bo moja gin.twierdzi ze nie powinno sie ciazy na sterydach utrzymywac choc wiem ze sa kobiety ktore biora no ale co lekarz to inna opinia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ