X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Puste jajo płodowe i beta hcg
Odpowiedz

Puste jajo płodowe i beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie
    do was. Jestem w ciąży ostatnią miesiączkę miałam 31 październik według tego jestem w 7 tygodniu ciąży + 3 dni byłam na USG 2 grudnia był pęcherzyk ciążowy mała kropka dopiero, robiłam też wcześniej betę i miałam wynik około 83 a po dwóch dniach 312 było to 3 dni przed wizytą . Dostałam L4 bo mam ciężka pracę fizyczną i wróciłam 18 grudnia okazało się że pęcherzyk się powiększył ale nie ma jeszcze zarodka i ginekolog wyglądał na 6 tydzień . Pani ginekolog powiedziała że powinnien być już zarodek i może być to puste jajo jestem już po jednym poronieniu gdzie na tym etapie już był widoczny zarodek i serduszko bijące lecz się zatrzymało. Zleciła mi zrobić bete hcg wynik 13520 . Kolejna zrobię w środę zobaczyć czy przyrasta w ciążę zaszłam około 15 grudnia tak paski owulacyjne pokazywały. Czy jest szansa że jeszcze coś z tego będzie ? Czy beta hcg nie jest za mała jak na 7 tydzień lub gdyby ciaza była młodsza na 6 . Jestem na duphastonie 3x1 nie mam plamienia nic . Mam poczucie że tym duphastonem zatrzymuje sobie poronienie w poprzedniej ciąży zaczęłam plamić dopiero 9 tyg dwa dni przed wizytą a serduszko podobno nie bilo już 2 tygodnie. Przy wizycie teraz okazało się że mam też torbiel na jajniku dziwnie pobolewal mnie brzuch z objawów ciążowych to tylko dużo śpię i piersi lekko mrowią . Po wizycie jestem załamana i czuję takie dziwne drętwienie w nodze po prawej stronie i strasznie ten brzuch męczy jakbym robiła brzuszki cały czas i czasem uczucie jak bym miała dostać okresu. Czy jest może ktoś kto miał coś podobnego ?? Będę czekać na rozwój wydarzeń może stanie się cud .

  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna beta 14872 po dwóch dniach nie ma chyba dla mnie już nadzieji.

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 23 grudnia 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi 😢 ja też miałam puste jajeczko i hcg rosło,ale nieprawidłowo, w 8 tyg ciazy poronilam

  • Dajanira Przyjaciółka
    Postów: 95 27

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dokładnie tak samo, ale miesiąc wcześniej.
    23.12. robiłam betę - 41, a już dawna powinna spaść do zera. Denerwuje się. W międzyczasie zdiagnozowano u mnie hashimoto i boję się, że nigdy nie doczekam się dziecka.
    Cynomankaa_27 wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie
    do was. Jestem w ciąży ostatnią miesiączkę miałam 31 październik według tego jestem w 7 tygodniu ciąży + 3 dni byłam na USG 2 grudnia był pęcherzyk ciążowy mała kropka dopiero, robiłam też wcześniej betę i miałam wynik około 83 a po dwóch dniach 312 było to 3 dni przed wizytą . Dostałam L4 bo mam ciężka pracę fizyczną i wróciłam 18 grudnia okazało się że pęcherzyk się powiększył ale nie ma jeszcze zarodka i ginekolog wyglądał na 6 tydzień . Pani ginekolog powiedziała że powinnien być już zarodek i może być to puste jajo jestem już po jednym poronieniu gdzie na tym etapie już był widoczny zarodek i serduszko bijące lecz się zatrzymało. Zleciła mi zrobić bete hcg wynik 13520 . Kolejna zrobię w środę zobaczyć czy przyrasta w ciążę zaszłam około 15 grudnia tak paski owulacyjne pokazywały. Czy jest szansa że jeszcze coś z tego będzie ? Czy beta hcg nie jest za mała jak na 7 tydzień lub gdyby ciaza była młodsza na 6 . Jestem na duphastonie 3x1 nie mam plamienia nic . Mam poczucie że tym duphastonem zatrzymuje sobie poronienie w poprzedniej ciąży zaczęłam plamić dopiero 9 tyg dwa dni przed wizytą a serduszko podobno nie bilo już 2 tygodnie. Przy wizycie teraz okazało się że mam też torbiel na jajniku dziwnie pobolewal mnie brzuch z objawów ciążowych to tylko dużo śpię i piersi lekko mrowią . Po wizycie jestem załamana i czuję takie dziwne drętwienie w nodze po prawej stronie i strasznie ten brzuch męczy jakbym robiła brzuszki cały czas i czasem uczucie jak bym miała dostać okresu. Czy jest może ktoś kto miał coś podobnego ?? Będę czekać na rozwój wydarzeń może stanie się cud .

  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Przykro mi 😢 ja też miałam puste jajeczko i hcg rosło,ale nieprawidłowo, w 8 tyg ciazy poronilam
    Ja dziś zaczynam 9 tydzień dalej brak krwawienia . 6 mam wizytę i jak dalej będzie pusto to pewnie czeka mnie szpital .

  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawił się zarodek jednak nie ma bicia serca:(

  • Iskierka92 Koleżanka
    Postów: 52 85

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynomankaa_27 wrote:
    Pojawił się zarodek jednak nie ma bicia serca:(

    I co u Ciebie? Jestem w podobnej sytuacji 😪

    Starania od 2018
    5 iui nieudane
    20.10 świeży transfer 5 blastki🍀
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem już po zabiegu miałam go 12 stycznia:/ Poczekałam po wizycie jeszcze kilka dni i poszłam do szpitala i dalej nie bilo a ja już byłam w 10 tygodniu więc zrobili mi zabieg. Dziś miałam kontrolę u ginekologa i już wszystko jest ok. Strasznie mnie bolało po tym zabiegu nie spałam kilka nocy bo wyłam z bólu ale już mam to za sobą. Teraz po dwóch poronieniach muszę zalatwic skierowanie od lekarza rodzinnego albo ginekologa z NFZ na badania genetyczne dla mnie i partner też musi takie załatwić.Na NFZ takie badanie po dwóch poronieniach jest za darmo więc je zrobimy. Musimy wykonać też odpłatnie na trombofilie i jeszcze inne które robi się po 12 tyg od zabiegu. Chciałabym ponownie starać się o dziecko ale myślę że bez tych badań to nie ma sensu i znów by mnie czekało poronienie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ