X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek bety po łyżeczkowaniu - puste jajo płodowe
Odpowiedz

Spadek bety po łyżeczkowaniu - puste jajo płodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klau94 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Konsultacja dopiero za tydzień, ale strasznie mi siedzi w głowie.

    Stwierdzono u mnie puste jajo płodowe, koło 8/9 tyg była próba farmakologicznego poronienia a po nim łyżeczkowanie 28 maja. Do pierwszego stosunku doszło 16 czerwca.
    Zrobiłam dziś test ciazowy który pokazał lekka druga kreskę. Na wykrycie ciąży zdecydowanie za wcześnie, więc stężenie utrzymuje się pewnie po poprzedniej.

    Jakie macie doświadczenie ze spadkiem hormonu po łyżeczkowaniu? Czy pozytywny test ponad 3 tygodnie po zabiegu to normalne?

  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zabiegu nie robiłam ani bety ani testów ciążowych ale robiłam owulacyjne i przez dobrze 3tygodnie wychodziły cały czas pozytywne a z tego co wiem to często owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży ,więc pewnie HCG się utrzymywało nadal.
    Może warto sprawdzić zrobić betę ?
    A tak na marginesie piszesz że łyżeczkowanie było w maju ,masz już informację od ginekologa że możecie się już starać ?

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Klau94 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki histopatologiczne ok, krwawiłam tylko kilka dni, i to też nie mocno, wiec starać się nie staramy, u mnie testy ovu wyszły wtedy negatywne więc pozwoliliśmy się ponieść.
    Prowadzenie i zabieg w szpitalu miałam przez tego samego lekarza. Ogolnie po pierwszej miesiączce mamy zielone światło jeśli chodzi o starania, ale właśnie w przyszłym tygodniu pewnie dowiem się jeszcze na ile wszystko się zregenerowało po usg.

  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ❤️,dużo dużo siły i cierpliwości

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ