X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek bety po poronieniu
Odpowiedz

Spadek bety po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicky Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 31 października 2022, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie, może któraś z Was była w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi pomóc. Niestety 1,5 miesiąca temu wykryto u mnie ciążę pozamaciczną. Ponieważ wcześniejsze dwie ciąże skończyły się poronieniem postanowiłam iść do specjalisty. Ginekolog kazała mi zrobić milion badań ale powiedziała, że najpierw muszę sprawdzić betę, bo musi być negatywna, żeby móc wykonać resztę badań. Wynik mojej bety to <1.20 mUI/mL ale jest napisane, że od 0-5 to wynik jest negatywny ale to chyba bardziej chodzi o to, że jak jest poniżej 5 to kobieta nie jest w ciąży. Czy beta musi być kompletnie zerowa, żeby wykonać inne badania? Mam na myśli głównie badania hormonalne np. progesteronu, prolaktyna itd . Dajcie znać jeśli któraś z Was była w podobnej sytuacji. Pozdrawiam!

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4825 2321

    Wysłany: 1 listopada 2022, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już masz betę negatywną :) Nigdy nie jest 0 w organiźmie zawsze są śladowe ilości betahcg.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nicky Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 listopada 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Już masz betę negatywną :) Nigdy nie jest 0 w organiźmie zawsze są śladowe ilości betahcg.

    A ok, to super, dziękuję za odpowiedź! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ