X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek bety po poronieniu
Odpowiedz

Spadek bety po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicky Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 31 października 2022, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie, może któraś z Was była w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi pomóc. Niestety 1,5 miesiąca temu wykryto u mnie ciążę pozamaciczną. Ponieważ wcześniejsze dwie ciąże skończyły się poronieniem postanowiłam iść do specjalisty. Ginekolog kazała mi zrobić milion badań ale powiedziała, że najpierw muszę sprawdzić betę, bo musi być negatywna, żeby móc wykonać resztę badań. Wynik mojej bety to <1.20 mUI/mL ale jest napisane, że od 0-5 to wynik jest negatywny ale to chyba bardziej chodzi o to, że jak jest poniżej 5 to kobieta nie jest w ciąży. Czy beta musi być kompletnie zerowa, żeby wykonać inne badania? Mam na myśli głównie badania hormonalne np. progesteronu, prolaktyna itd . Dajcie znać jeśli któraś z Was była w podobnej sytuacji. Pozdrawiam!

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 1 listopada 2022, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już masz betę negatywną :) Nigdy nie jest 0 w organiźmie zawsze są śladowe ilości betahcg.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Nicky Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 1 listopada 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Już masz betę negatywną :) Nigdy nie jest 0 w organiźmie zawsze są śladowe ilości betahcg.

    A ok, to super, dziękuję za odpowiedź! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ