X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek HCG po poronieniu
Odpowiedz

Spadek HCG po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karoka Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! czy jest jakaś norma, tzn o ile procentowo powinna spadać beta HCG?Skoro jest norma dla ciąży, to może i dla poronienia?
    Jeśli nie to jak to było u Was?

  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 24 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta dzień przed poronieniem wynosiła 6300 po 4 dniach spadła do 1300. Po miesiącu zrobiłam test i był negatywny więc spadła całkowicie. Pewnie jak sa wyższe wartości to wolniej spada.

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • zocha88 Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzień przed poronieniem coś ok 8900, poroniłam o 14, a rano było ponad 2300. Nie wiedziałam, że beta tak szybko spada.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ