X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie starania po poronieniu
Odpowiedz

starania po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnisia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, moja ostatnia 6 tygodniowa ciąża zakończyła się poronieniem :( to dalej boli, ale staram się otrząsnąć, tylko teraz pytanie co ze mną nie tak, że właśnie to się stało. 3 miesiące temu prawdopodobnie również byłam w ciąży, ale nie zdążyłam tego potwierdzić u lekarza, test był pozytywny, ale dwa dni przed wizytą dostałam krwawienia i uznałam durna, że test się pomylił i miesiączka nadeszła.... a mogłam to kurde sprawdzić... tak czy siak jedno poronienie na pewno zaistniało i chciałabym uzupełnić organizm we wszystkie witaminy oraz porobić niezbędne badania krwi i moczu, czy czegoś mi po prostu nie brakuje. Do ginekologa się nie wybieram, ponieważ mam już jedno dziecko i ważniejsze wydatki niż 180zł za zwykłe skierowanie na badania, więc myślałam o rodzinnym. W razie konieczności pójdę do ginekologa. w cyklu, w którym zaszłam w ciążę wspomagałam się testami owulacyjnymi oraz stroną ovufriend. Teraz postanowiłam z mężem, że chyba lepiej będzie jak po prostu będziemy się kochać co 2 dni. Jak myślicie szybciej zajdę w ciążę tą metodą czy jednak kupić te testy? Jaką mniej więcej dietę zastosować, co do tych witamin? Ile kosztują mniej więcej te badania z krwi i moczu ze skierowaniem i czy da się bez skierowania, no i ile by mniej więcej kosztowały? Ewentualnie mogę sobie kupić jeszcze jakieś suplementy, jeżeli to pomoże. Czekam na odpowiedzi :(

    dotik lubi tę wiadomość

    agnisia
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,bardzo prikre co się ci stalo,ja straciłam córeczkę w 9mesoncu poprostu zmarla dzień swojego terminu z niczego nic,jest to dopiero 2mesonce temu,nadal jest to okropne ale prubuje zajść w ciąży tak zobaczyme.Napewno bym sobie kupiła owulacyjny test a Vitaminy a robila sobie sok z marchewek
    To ma najwięcej vitaminow a nawet sobie nic nie muszysz kupiwac.Przepraszam ze zle pisze po Polsku jestem Czeskom.Zycze ci powodzenia

  • agnisia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie szkodzi i tak rozumiem o co chodzi :) bardzo przykre co cię spotkało.. :( dziękuję za odpowiedź, na pewno skorzystam z rad i powodzenia tobie również

    agnisia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ