X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Temperatura przy poronieniu - proszę o pomoc
Odpowiedz

Temperatura przy poronieniu - proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blankaanka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 września 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam takie pytanie, czy przy poronieniu temperatura od razu spada? Czy może być tak, że ciąża już obumarła, a temperatura nadal się utrzymuje? Proszę o pomoc.

    Blanka
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 4 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dostałaś krwawienia i poronienie jest naturalne, to według mnie temperatura powinna spadaść jak przy okresie. Jeśli nie spadła, to chyba warto iść do gina i sprawdzić, czy beta spada. No chyba, że jeszcze do poronienia nie doszło, tylko ciąża obumarła.

    Nie martw się, Blankaanka. Najlepiej to skonsultować. Zależy od przypadku.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 4 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy poronieniu nawet samoistnym czasami jest potrzebny antybiotyk, ja miałam cały czas wysoką temp. i jak powiedziałam o tym lekarzowi od razu dał mi receptę z antybiotykiem, probiotykiem doustnie i dopochwowo, po 2 dniach temp. spadła, więc idź koniecznie do lekarza niech Cie zbada i powiedz o temperaturze!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • jova Przyjaciółka
    Postów: 70 49

    Wysłany: 4 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura jest podwyższona przy ciąży obumarłej, tak jakbyś była w ciąży. Dopiero gdy zacznie się poronienie to temperatura spada..

    Aniołki [*] [*] [*] Mutacja genu MTHFR
    Szczęśliwa Mamusia 2016 i 2018

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ