X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wysoki cukier...
Odpowiedz

Wysoki cukier...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy wynik glukozy na czczo 7,2 (norma 3,6 - 5,2) przesądza ot tym, że mam cukrzycę i z tego powodu nigdy nie będę mogła mieć dzieci? Niestety po raz kolejny poronilam i przyczyną tego był poziom cukru.

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem cukrzyca nie przekreśla szans na donoszenie ciąży. Ten wynik też jeszcze nie oznacza cukrzycy, powinni ci zrobić badania po obciążeniu glukozą chyba. Poczytaj o cukrzycy w necie i doprowadź sprawę u lekarza do odpowiednich wniosków i normy.

    tomiika lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! mnie ginekolog skierował na badanie obciążenie glukozą ponieważ podejrzewa PCOS którego przyczyną mogą być zaburzenia metaboliczne. Niestety poroniłam pierwszą ciążę o którą starałam się ponad rok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ