X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Betka badania
Odpowiedz

Betka badania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc po raz kolejny jestem w ciąży lekarz potwierdził jest woreczek ciążowy z ciałkiem żółtym zarodka brak. bera hcg do dzis rosła książkowo ale dzis po 48 h nie przysroła prawidłowo.
    2 luty beta 518
    5 luty beta 1160(wizyta usg pecherzyk i ciałko żółte)
    7 luty beta tylko 1560
    to pewnie bedzie moje 4 poronienie bo zarodek sie nie rozwija lub komórki żle sie polaczyły. dodam ze mam zły kariotyp z mężem wina po mojej stronie genetcznej. ale postanowilismy próbowac. Jedno dziecko mamy. lekarz przepisal mi leki luteine acard i clexane ale nie wiem czy dzis nie odstawie noo bo ta beta słabiutko wiec pewnie nic ztego nie bedzie. cykle 34-36 okres ostatni 23 grudzien nie mam pojecia kiedy mogło zajsc do zaplodnienia bo zupelnie wtym miesiacu wylanczylam mysleni.

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doradzcie mi ale ja mam znowu zle przeczucia poprostu znowu sie nie udalo

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze: czemu zaśmiecasz forum? Wątków dotyczących beta hCG jest tu od groma, wystarczyło dopisać w jakimś posta, zamiast tworzyć nowy watek o tej samej tematyce.

    Po drugie: ciąża to nie matematyka, a organizm nie jest kalkulatorem - nie zawsze beta będzie rosnąć w jakiś ustalony sposób. Póki co rośnie i to jest plus.

    Po trzecie: To dopiero szósty tydzień się u Ciebie zaczął, przy tak długich cyklach, więc zarodek może być jeszcze niewidoczny, nie panikuj zawczasu.

    Po czwarte: olej już tą betę i powtórz USG za tydzień.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 7 lutego 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki . poprosze moderatora o przeniesienie postu

    thgfcsqvu04h8c8a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ