X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bezsenność w ciąży
Odpowiedz

Bezsenność w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy was tez dopada bezsenność ?trzecia noc jak nie śpię prawie

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo kładę się i co godzinę pobodka na siku jeśli wogole zdążę zasnąć, bo czasem nawet nie czuje ze spałam po 4 jak się robi jasno dopiero śpię o 7 albo 8 już wstaje, przy przekręcaniu często coś zakuje w brzusiu, na szczęście skórcze nog mi przeszły jak lekarz powiedział zeby brać magnez, tragiczne te noce czasem uda mi się zdrzemnac w dzien.
    https://avigon.pl/obszary-wsparcia/bezsennosc
    Więcej tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2021, 13:03

    Vienne lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ