X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bezsenność w ciąży
Odpowiedz

Bezsenność w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy was tez dopada bezsenność ?trzecia noc jak nie śpię prawie

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 268 56

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo kładę się i co godzinę pobodka na siku jeśli wogole zdążę zasnąć, bo czasem nawet nie czuje ze spałam po 4 jak się robi jasno dopiero śpię o 7 albo 8 już wstaje, przy przekręcaniu często coś zakuje w brzusiu, na szczęście skórcze nog mi przeszły jak lekarz powiedział zeby brać magnez, tragiczne te noce czasem uda mi się zdrzemnac w dzien.
    https://avigon.pl/obszary-wsparcia/bezsennosc
    Więcej tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2021, 13:03

    Vienne lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ