X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje biegunka i krew z odbytu
Odpowiedz

biegunka i krew z odbytu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście biegunkę i krew z odbytu na początku ciąży.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku ja wrecz przeciwnie bo straszne wzdecia i zatwardzenia.skonsultuj sie jak najszybciej z lekarzem bo to nigdy nie wiadomo a my sie nie znamy i trudno cokolwiek doradzic.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Stokrotka84 Autorytet
    Postów: 861 933

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam zadnego rozwolnienia w ciazy. Pasia ma racje, powinnas pojsc do lekarza, bardzo latwo sie odwodnic w ciazy a to grozne dla maluszka.

    pasia27 lubi tę wiadomość

    relgi09k52jutqx1.png
  • pusia Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku miałam biegunkę na początku ciąży, gdy jeszcze o tym nie wiedziałam. Trwała jeden dzień, a właściwie wieczór, nie wiem co to było, myślałam, ze mam grypę żołądkową... Byłam strasznie osłabiona na drugi dzień. Wspomogłam się smectą i węglem, piłam też taki specyfik jak orsalit, aby się nie odwodnić i oczywiście wodę niegazowaną. Ale jak masz krew z odbytu, to może do lekarza powinnaś pójść.

    8p3oikgn3gkfl5ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew może świadczyć o hemoroidach. Lepiej je leczyć na początku ciąży, bo w czasie porodu i po nim się nasilają i wtedy jest nieciekawie :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ