X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ból brzucha w okolicach pępka
Odpowiedz

ból brzucha w okolicach pępka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olalu Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pomimo tego że śledzę ta stronę już od dłuższego czasu, nigdy nie potrzebowałam szczególnej pomocy.Aż nastał ten dzień kiedy strasznie zaczęłam jej potrzebować. Jestem w 36 tygodniu ciąży od dwóch dni ogarnia mnie dziwne uczucie w okolicach pępka. Jest to niby delikatny ból przy dotyku i dziwne uczucie drażliwości tego miejsca. Nie wiem czy uderzył am się kiedykolwiek w te miejsce ale dziwnie je czuje, czy którąkolwiek z forumowiczek miała coś podobnego!!!! Bardzo proszę o pomoc......

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola,w tej sytuacji najlepiej pomoże lekarz.Ból może mieć przeróżne przyczyny,nie ma co porównywać do tego,co miały inne użytkowniczki forum.
    Jeżeli nie masz możliwości skontaktowania się ze swoim lekarzem,a martwi Cię ta sytuacja,ból nie ustępuje,to podjedź na izbę przyjęć ginekologiczno-położniczą.Przyjmą Cię zawsze.

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przejawial sie bol w okolicy pepka po dluzszym chodzeniu. Okazalo sie ze to nieduza przepuklina pepkowa oraz mala lubi w tej okolicy przesiadywac i do tego robila swoje. Jednak od jakiegos czasu nic mi nie dokucza. Nie masz tego miejsca dodatkowo miękkiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2014, 11:25

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ